BILL GATES I GEORGE SOROS PO CICHU ŁĄCZĄ SIŁY, BY KONTROLOWAĆ PRZEMYSŁ COVIDOWY

Przemysł covidowy, czyli wszelkie testy, SZCZYpionki i inne ewenementy na skalę światową, z który można czerpać globalne zyski, stał się priorytetem dla dwóch globalistów. Bill Gates i George Soros połączyli siły, aby zdominować i czerpać zyski z przemysłu Covid-19.

Cicha inauguracja nowego przedsięwzięcia łączącego grupę George’a Sorosa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów powinna przyprawić o dreszcze na plecach każdego, kto wie, ile wyrządzonego światu zła mają na sumieniu ci dwaj mężczyźni.

Otóż grupa filantropów i inwestorów kierowana przez Soros Economic Development Fund (SEDF), przy wsparciu Fundacji Billa i Melindy Gatesów, ogłasiła uruchomienie Global Access Health (GAH), przedsiębiorstwa społecznego, które będzie dążyć do rozszerzenia dostępu do przystępnych cenowo najnowocześniejszych technologii medycznych poprzez zdecentralizowane badania, rozwój i produkcję na i dla Globalnego Południa.

Grupa sfinansowała przejęcie Mologic Ltd, wiodącego na świecie innowatora w rozwoju technologii szybkiej diagnostyki, w tym testów, które mogą pomóc w zwalczaniu chorób tropikalnych, takich jak denga, a także Covid-19.

Członkowie GAH zainwestują w tę transakcję co najmniej 41 milionów dolarów (30 milionów funtów).

W ramach transakcji GAH zintegruje zarówno Mologic, jak i siostrzaną organizację non-profit, Global Access Diagnostics (GAD), założoną przez założycieli Mologic przy wsparciu SEDF, brytyjskiego Departamentu Rozwoju Międzynarodowego.

GAD koncentruje się na taniej produkcji testów diagnostycznych i licencjonuje technologię Mologic w Afryce i Azji Południowej.

Wszystko brzmi niby różowo. Pozornie takie rzeczy istnieją i dzieją się od zawsze.

Ale nie trzeba spiskowego umysłu, aby uświadomić sobie jedną z największych zachęt dla globalistów w ich dążeniu do tego, aby szczepienia przeciwko Covid-19 były wszechobecne na całym świecie.

Z niechęcią Big Pharmy do skupiania się na słabo rozwiniętych krajach Trzeciego Świata, gdy zapotrzebowanie na testy i szczepionki jest już tak wysokie w krajach bogatszych, ten ruch przyspiesza nacisk globalistów, by uderzyć na cały świat.

Więcej testów oznacza więcej przypadków. Więcej przypadków oznacza więcej strachu. Więcej strachu oznacza większe zapotrzebowanie na szczepionki.

Ta „niewielka” inwestycja w wysokości 41 milionów dolarów przyspieszy bardzo długą drogę do osiągnięcia ich celów.

Można się zastanawiać, dlaczego ujawnili swoje działania światu.

To część narcyzmu tkwiącego w globalistycznych elitach.

Chcą, by w przyszłości było wiadomo, że to oni przechytrzyli cały świat i by to wszystko było udokumentowane.

⇒ Czytaj także: GEORGE SOROS TO BYŁY NAZISTOWSKI WSPÓŁPRACOWNIK

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.