GEORGE SOROS TO BYŁY NAZISTOWSKI WSPÓŁPRACOWNIK

George Soros, jeden z najbogatszych ludzi świata, według dziennikarza śledczego i pisarza zajmującego się radykalną lewicą i islamskim terroryzmem, Daniela Greenfielda, powinien zostać usunięty ze Stanów Zjednoczonych. Podstawa prawna usunięcia Sorosa jest dość jasna – to znany nazistowski współpracownik.

Nietykalny miliarder

George Soros, pochodzący z Węgier miliarder, wydaje się nietykalny, ponieważ jego wątpliwa fortuna została wykorzystana na sfinansowanie Partii Demokratycznej, radykalnych lewicowców, różnych antysemitów i przeciwników ICE (Immigration and Customs Enforcement) agencji, która powinna wkroczyć, by usunąć starzejącego się Węgra ze Stanów Zjednoczonych.

Podstawa prawna usunięcia Sorosa jest dość jasna, ponieważ poprawka Holtzmana stanowi, że:

Każdy obcy… pod kierunkiem lub w powiązaniu z … (II) dowolnym rządem w dowolnym obszarze okupowanym przez siły wojskowe nazistowskiego rządu Niemiec, (III) każdy rząd ustanowiony przy pomocy lub współpraca niemieckiego rządu nazistowskiego lub (IV) jakikolwiek rząd, który był sojusznikiem nazistowskiego rządu Niemiec, zarządził, podżegał, pomagał lub w inny sposób uczestniczył w prześladowaniu jakiejkolwiek osoby z powodu rasy, religii, pochodzenia narodowego, lub opinia polityczna jest niedopuszczalna. Daje podstawy do deportacji nawet z mocą wsteczną.

A nietykalny miliarder podczas jednego z wywiadów przyznał się do współpracy z węgierskim nazistowskim współpracownikiem w celu konfiskaty mienia żydowskiego.

W rzeczywistości Soros swoją fortunę zdobył, konfiskując majątki żydowskie.

Co więcej, sam przyznał, że był to najlepszy okres w jego życiu i nie ma z tym żadnych problemów ani wyrzutów sumienia.

Nazistowski współpracownik

W swojej biografii ojciec Sorosa opisał historię swojego życia i syna, który współpracował z węgierskim nazistowskim urzędnikiem w celu powszechnego spisywania i konfiskaty mienia żydowskiego.

Horthy, ówczesny przywódca Węgier przez większość II wojny światowej, był sojusznikiem nazistowskich Niemiec.

Gardził Węgrami małpującymi hitlerowskie wzorce i ich nie szanował.

Jednak kiedy zobaczył, w którą stronę zmierza wojna, próbował dojść do porozumienia z sojusznikami.

W odpowiedzi na takie zachowanie Hitler zajął Węgry, usunął Horthy’ego i kazał go zastąpić generałem Sztojayem, byłym ambasadorem w Berlinie – w pełni podległym Niemcom.

Podczas gdy węgierscy Żydzi byli prześladowani za rządów Horthy’ego, który długo odrzucał najpierw sugestie, a potem żądania deportacji węgierskich Żydów do niemieckich obozów zagłady, prawdziwe era holokaustu zaczęła się na Węgrzech pod Sztojayem.

Kolejne antyżydowskie dekrety Horthyego ograniczały prawa obywatelskie najpierw wyznawców judaizmu, a potem wszystkich Żydów, niezależnie od wyznawanej religii, ale dopiero w kwietniu 1944 roku premier Sztojay nakazał Żydom nosić żółte gwiazdy i zaczęły się deportacje do Auschwitz.

Był to też okres przejmowania wielkich, żydowskich posiadłości, czym węgierscy przywódcy zainteresowali nieletniego wówczas George’a Sorosa.

Kiedy miliarder przyznał się do tego w latach dziewięćdziesiątych, zainteresowanie nim spoza świata finansów było niewielkie.

Kiedy zaczął wykorzystywać swoją ogromną fortunę na kupowanie wyborów i finansowanie lewicowych grup wrogich Ameryce, Europie i Izraelowi, zainteresowanie jego wcześniejszym życiem ponownie wzrosło.

Polityczni sojusznicy Sorosa w mediach głośno potępili wszelkie wzmianki o jego współpracy z nazistowskim rządem i pracowali nad fałszowaniem historii, twierdząc, że te przyznania się były źle sformułowane lub wyjęte z kontekstu.

Prawda jest jednak taka, że Tivadar Soros, ojciec miliardera, w swojej autobiograficznej powieści ujawnił, że wynajęty opiekun, nazistowski współpracownik opłacany przez rodzinę Soros, zabrał ich nieszczęśliwego syna na prowincję na zachód od Budapesztu, gdzie pracował w majątku żydowskiego arystokraty.

Tam George spotkał kilku innych urzędników ministerstwa, którzy natychmiast polubili młodego człowieka.

Pomógł im nawet w inwentaryzacji i w przyjaznym otoczeniu dobrego towarzystwa szybko odzyskał radość ducha.

Przymusowa deportacja

Soros sam kiedyś przyznał, że spędzając czas z urzędnikami wysłanymi w celu zidentyfikowania i prześladowania Żydów, nadzwyczaj dobrze się bawił, bo był to „najbardziej ekscytujący czas w jego życiu”.

Fakty potwierdzają, że George Soros był nastolatkiem, który współpracował z nazistowskim rządem i była to dla niego dobra zabawa.

Biorąc pod uwagę obowiązujące w USA prawo deportacji cudzoziemców, miliarder powinien zostać deportowany ze Stanów Zjednoczonych za dobrowolną współpracę w prześladowaniu Żydów, ponieważ jego przeszłość nie dopuszcza, by pozostał na ziemi amerykańskiej.

Z racji tego, że zbrodnia została popełniona na ziemi węgierskiej, rząd Węgier może zażądać jego ekstradycji, by stanął przed sądem.

Soros nadal posiada węgierskie obywatelstwo i to jest jego ojczyzna.

Albo może zostać deportowany z powrotem do Anglii, skąd wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w 1956 roku i w pewnym momencie został obywatelem tego kraju.

Nie wiadomo, czy kiedykolwiek zapytano go o to, co zrobił podczas wojny.

Często nie zadawano takich pytań, co pozwoliło wielu nazistowskim zbrodniarzom wojennym przeniknąć do Stanów Zjednoczonych.

Wiemy jednak, że Soros miał problem z uzyskaniem wizy i prawdopodobnie uzyskał ją nielegalnie.

Cudzoziemców można deportować ze Stanów Zjednoczonych, nie na podstawie obecnych zasad deportacji, ale tych, na podstawie których zostali przyjęci.

W przypadku Sorosa byłyby to zasady INA z 1952 r., które nie wspominają konkretnie o nazistowskich zbrodniarzach wojennych, ale stwierdzają, że ​​osoby ubiegające się o wizę związane z ruchami totalitarnymi są dyskwalifikowane.

George Soros nigdy nie zapłacił za swe okrutne uczynki i swobodnie dyktuje swoje warunki.

Poza tym miliarder nie ma wyrzutów sumienia i odpowiada za zalew Europy uchodźcami.

To on promuje kampanię na rzecz otwartych granic i globalnego rządu, włada mass mediami i polityką, a w rzeczywistości brał udział w najstarszej zbrodni na świecie…

⇒ Czytaj także: HOLENDERSKI SKANDAL – RZĄD UKRYWA PRZESTĘPSTWA UCHODŹCÓW, A MINISTER PODAJE SIĘ DO DYMISJI

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.