BILL GATES NIE OCALIŁ SYSTEMU WINDOWS PRZED WIRUSAMI, NIE OCALI TEŻ LUDZKOŚCI - Odkrywamy Zakryte
BILL GATES NIE OCALIŁ SYSTEMU WINDOWS PRZED WIRUSAMI, NIE OCALI TEŻ LUDZKOŚCI

Robert F. Kennedy Jr. ma wiadomość dla założyciela Microsoftu Billa Gatesa i jego planów „uratowania świata”. Według Kennedy’ego Jr. Gates nie mógł nawet ochronić swoich systemów operacyjnych Windows przed wirusami, więc powinien dać sobie spokój, jeśli chodzi o „ocalanie” ludzkości przed koronawirusem.

Bill Gates jest gotów wydać miliardy dolarów na uratowanie świata przed „pandemią” koronawirusa, dofinansowując pracę wielu fabryk w godzinach nadliczbowych, produkujących potencjalne szczepionki.

Ale Kennedy Jr. nie jest pod wrażeniem planów założyciela Microsoftu, a wręcz przeciwnie widzi w jego działaniach model do powstawania poważnych problemów zdrowotnych u ludzi.

Kennedy Jr. wykorzystał swój profil na Instagramie, aby podzielić się wiadomością, która bez wątpienia stanowi instrukcję dla Gatesa, aby ten zaprzestał swoich działań i zostawił ludzkość w spokoju.

Źródło: Instagram

Zauważa, że skoro Bill Gates nie ocalił systemu Windows przed wirusami, nie ocali też przed nimi ludzkości.

Skala katastrof zdrowotnych wywołanych w ostatnich latach przez Fundację Billa i Melindy Gatesów na całym świecie jest ogromna, ale zapewne niewielu o niej słyszało.

A to dlatego, że do swoich eksperymentów medycznych angażowali dzieci z Indii i Afryki, a główne media przymykały oczy i przemilczały sprawę, woląc przedstawiać Gatesa jako „wielkiego filantropa”.

Teraz Gates wkracza ze swoimi eksperymentami na pozostały rynek i jest gotów stracić miliardy dolarów, aby jako pierwszy stworzyć szczepionkę koronawirusową, i ma na to pieniądze.

Warto jednak zastanowić się, czy powinniśmy ufać człowiekowi, który otwarcie stwierdził, że populacja świata powinna zostać zmniejszona o 10 do 15 procent, a najlepszą ku temu metodą są szczepionki?

⇒ Czytaj także: BIZNES BILLA GATESA: ŚWIAT POTRZEBUJE NAWET 14 MLD DAWEK SZCZEPIONKI NA COVID-19

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.