Izraelscy naukowcy finansowani przez Rothschildów, pomimo rosnących dowodów na to, że COVID-19 jest operacją false flag, mówią Big Pharmie dokładnie to, co chce usłyszeć: COVID-19 jest „wyjątkowy”… Jedynym sposobem uniknięcia zarażenia jest poddanie się ich eksperymentalnym szczepionkom. Mistyfikacja „pandemii” trwa…

Eksperymentalne szczepionki

Prof. Michał Linial, profesor chemii biologicznej na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, wraz z dr Diną Schneidman i stażystą Ester Brail, powiedzieli, że każdy szczep wirusa ma inne „zdolności ofensywne” stosowane do wiązania się z ludzkimi receptorami, podczas gdy metoda wiązania różni się w zależności od wirusa.

Naukowcy twierdzą, że mamy do czynienia z „nowym szczepem wirusa”, o nazwie COVID-19, który ma uderzające 72,8% podobieństwo w strukturze do szczepu SARS

Dlatego izraelscy badacze przetestowali sposób, w jaki COVID-19 przyłącza się do enzymu ACE2.

Stwierdzili, że w przeciwieństwie do SARS, szczep COVID-19 przyczepia się do komórek ludzkich w znacznie bardziej agresywny sposób, co oznacza, że ​​jego usunięcie z komórki jest znacznie trudniejsze w porównaniu z SARS.

Z tego powodu badaczom i lekarzom będzie znacznie trudniej opracować lekarstwo na ten „najnowszy szczep koronawirusa”, co oznacza, że na ​​lekarstwo przyjdzie długo poczekać.

Ale! „Cudowni naukowcy” twierdzą, że antidotum odnajdziemy w eksperymentalnych szczepionkach, chociaż uważają, że nawet po opracowaniu szczepionki, COVID-19 nadal będzie częścią naszego codziennego życia.

Po znalezieniu szczepionki ci, którzy się zaszczepią, będą odporni na tę chorobę, a ci, którzy tego nie zrobią, będą ją dalej rozprzestrzeniać. – powiedział prof. Linial. Zakładam, że w przyszłości, gdy lepiej zrozumiemy wpływ wirusa na nasz układ odpornościowy, szczepienia zostaną obowiązkowo przeprowadzone w szkołach lub w jakikolwiek inny sposób, aby chronić nas przed naszym nowym „przyjacielem”.

Czyż to nie piękny przykład działalności na usługach Big Pharma?

My wam damy, co chcecie. Przedstawimy takie wyniki i ogłosimy opinii publicznej to, czego oczekujecie, tylko… Właśnie, tylko co?

Finansowani przez Rothschildów

Czy to nie interesujące, że jeden z „badaczy”, który złożył to fałszywe twierdzenie, pracuje na Uniwersytecie Hebrajskim, który właśnie otrzymał ogromną dotację od Rothschildów na „badanie” COVID-19?

To właśnie Edmond de Rothschild Foundation, filantropijna organizacja założona w Izraelu przez rodzinę Rothschildów, przekazała 15 milionów NIS na Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie w celu sfinansowania badań nad trwającą „pandemią” koronawirusa.

Darowizna została przekazana 60 zespołom badawczym na Uniwersytecie Hebrajskim, które obecnie pracują nad znalezieniem szczepionki na koronawirusa, a także na rozwiązania zapewniające szybsze i tańsze metody testowania oraz ukierunkowane leczenie osób zakażonych wirusem.

Media od samego początku tej produkowanej „pandemii” bardzo często oswajały i przypominały łatwowiernej opinii publicznej, że wirus ten jest „nowy” lub „wyjątkowy”, jedyny w swoim rodzaju, jest tym czymś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

Nie wspominają tylko o tym, że wszystkie koronawirusy są unikalne – nieustannie mutują, dlatego też szczepionki przeciw zwykłej grypie nigdy nie działają.

Ale Big Pharma, rządy wielu krajów i media głównego nurtu chcą, aby wszyscy myśleli, że jeśli jesteś tylko narażony na tego „śmiertelnego” wirusa, zachorujesz i umrzesz bez szczepionki.

W ten oto sposób promowana jest „pandemia”, która nie istnieje.

Budząc strach, siejąc panikę i psychozę lęku, mają łatwe narzędzia do zawładnięcia TOBĄ, jeśli tylko łatwo ulegniesz i poddasz się systemowym kłamstwom.

Szpitale są instruowane, w jaki sposób fabrykować zgony, bo potrzebują danych, aby cię przestraszyć.

Potrzebują odpowiedniej liczby osób, aby uzasadnić  wprowadzenie corocznych, obowiązkowych szczepień niebezpiecznymi, nieprzetestowanymi szczepionkami mRNA, aby zapewnić, że tego rodzaju „pandemia grypy” nie zdarza się każdego roku, ponieważ „eksperci” twierdzą, że powinniśmy się spodziewać najgorszego.

Kim trzeba być i jak bardzo wyzbyć się człowieczeństwa, by otwarcie przekonywać opinię publiczną, aby ludzie wzięli niebezpieczne i eksperymentalne szczepionki mRNA hodowane na liniach komórkowych poronionych ludzkich płodów?

Jak bardzo trzeba się bać przebudzonych, świadomych obywateli i tego, że sytuacja wymyka się spod ICH kontroli, by zniewolić ludzkość i uwięzić psychozą strachu oraz groźbą mandatu w czterech ścianach domów?

System boi się ludzi, którzy mówią NIE!

Tych, którzy nie dają się manipulować i nie ulegają sugestiom hipnotycznym mediów.

Postawiono więc na najprostsze rozwiązania – zamknąć ludzi w klatkach, by nie mogli protestować; odseparować ich od kontaktów społecznych, by nie mogli wymieniać się informacjami; wprowadzić cenzurę w sieci pod pretekstem „walki z dezinformacją”; założyć im kagańce w postaci maseczek, by ich uciszyć i obezwładniać ich umysły systemową propagandą i medialną manipulacją.

Czy nie widzisz tego, że ktoś bezprawnie decyduje o twoim życiu i twoim TU I TERAZ?!

Otwórz oczy, bo rządzącym „władza” uderzyła do głowy.

Wyłącz TV, włącz myślenie i nie pozwól zaliczać się do grona „ślepo wierzących” i ufających systemowi…

⇒ Czytaj także: KORONAWIRUS – ŁĄCZYMY KROPKI I POSZERZAMY HORYZONT ZDARZEŃ (CZ. 1)

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.