PONAD 260 TYS. PODPISÓW POD BRYTYJSKĄ PETYCJĄ PRZECIW DYSKRYMINACJI NIEZASZCZEPIONYCH - Odkrywamy Zakryte
PONAD 260 TYS. PODPISÓW POD BRYTYJSKĄ PETYCJĄ PRZECIW DYSKRYMINACJI NIEZASZCZEPIONYCH

Ponad 260 000 osób (w momencie publikowania tego tekstu) wezwało rząd brytyjski do wycofania swoich planów wprowadzenia paszportów szczepionkowych i przyczynienia się do zapobiegania polityce dyskryminacyjnej wobec osób, które odmówiły przyjęcia „szczepionki”.

Petycja, którą pierwotnie utworzono w lutym, nabrała tempa we wtorek, (20.07.2021), kiedy to tysiące osób dołączyło do grona osób, które chcą zapobiec zalegalizowaniu „dyskryminacji” wobec tych, którzy nie są zaszczepieni przeciwko Covid.

Część petycji brzmi: „Rząd musi w szczególności zakazać dyskryminacji ze względu na status szczepionki, w tym dostępu do prywatnych firm, miejsc pracy i życia publicznego. Żadna osoba nigdy nie powinna czuć się zmuszana do przyjęcia szczepionki”.

Parlament ma rozpatrzyć wszystkie petycje, które uzyskają ponad 100 000 podpisów, więc już wiadomo, że i ta trafi do jego rąk.

Każdego dnia przybywa osób, które podpisują petycję.

Zainteresowanie nią wzrosło dzień po protestach w Londynie, kiedy to setki zdenerwowanych protestujących starło się z policją, wzywając do aresztowania premiera Borisa Johnsona.

Linki do petycji były szeroko udostępniane na Twitterze, gdzie niektórzy dawali upust swojej złości, wzywając po raz kolejny do aresztowania premiera.

Wielu posunęło się nawet do porównania ograniczeń Covid-19 z polityką Adolfa Hitlera oraz z trendami nazistowskimi, które teraz realizowane są na platformie mediów społecznościowych.

W poniedziałek (19.07.2021 r.) ludzie zgromadzili się przed Pałacem Westminsterskim, aby zaprotestować przeciwko środkom, które mają na celu zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19.

Podczas gdy w poniedziałek zwany „Dniem Wolności” zniesiono ostatnie z poważnych ograniczeń, rząd przedstawił plany nakazania stosowania świadectw szczepień w zatłoczonych miejscach w Anglii.

Pomimo jednego z najwyższych na świecie wskaźników szczepień przeciwko Covid-19, wielu młodych ludzi zdecydowało się nie dać się zaszczepić.

Zgodnie z obecnymi planami rządu, od września niezaszczepione osoby będą miały zakaz wstępu do takich miejsc jak kluby nocne, dyskoteki itp., chociaż wcześniej wykluczono pomysł uzależnienia wejścia do obiektów od statusu szczepień.

Zwrot rządu nastąpił zaledwie kilka godzin po zezwoleniu na otwarcie nocnych klubów po raz pierwszy od 16 miesięcy.

Tak oto bawią się z ludźmi na całym świecie. Grają w obiecanki-cacanki, a głupiemu radość.

Skuszą przynętą, złapią w sieć i już cię z niej nie wypuszczą – tak właśnie działa systemowa manipulacja…

⇒ Czytaj także: TELEWIZJA = PROGRAMOWANIE TWOJEGO MYŚLENIA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.