„CYBER POLYGON 2021” – CZY W LIPCU DOJDZIE DO „CYBERNETYCZNEJ PANDEMII”?

W 2020 roku Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) przeprowadziło symulację o nazwie „Cyber ​​Polygon 2020”, która przewidywała nadchodzącą globalną katastrofę spowodowaną ogólnoświatową „pandemią cybernetyczną”. Teraz wydarzenie to zostało zaktualizowane i przewiduje, że w lipcu 2021 roku będzie miała miejsce nowa faza ataków.

Cyber Polygon, czyli cybernetyczna pandemia

Podobnie jak „Event 201” miliardera eugenika Billa Gatesa przewidywał wybuch „pandemii” koronawirusa w Wuhan (Covid-19 ), zanim to się wydarzyło, „Cyber ​​Polygon 2020” przewidująco zaprogramował nadchodzący cyberatak w łańcuchu dostaw, podobny do ataku na software firmy SolarWinds, który miał miejsce na początku 2021 roku.

Cyber ​​Polygon 2020 jest częścią planowanego przez WEF „Wielkiego Resetu”, który został publicznie ogłoszony kilka miesięcy temu jako niezbędny bodziec do przejścia do nowego porządku świata.

Klaus Schwab na wydarzeniu poświęconemu idei Cyber ​​Polygon w lipcu 2020 r. mówił:

Jedną z najbardziej uderzających i ekscytujących przemian spowodowanych przez pandemię ze było przejście do technologii cyfrowej wszystkiego, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Nastąpiło to w bardzo krótkim czasie, a technologia odgrywała kluczową rolę w tej dziedzinie. Wspólnie poradziliśmy sobie z całym kryzysem z Covid-19. […] kluczowa była zawsze infrastruktura, która umożliwiała świadczenie podstawowych usług, kontynuowania działalności i utrzymywania kontaktów towarzyskich, nawet w najbardziej uciążliwych chwilach pandemii.

Nasze uzależnienie od usług cyfrowych i infrastruktury gwałtownie wzrosło ze względu na bezprecedensową łączność, którą ustanowiliśmy teraz, od przyjęcia pracy na dużą skalę w warunkach domowych, po korzystanie z usług w chmurze, handlu elektronicznego, e-zdrowia, e- edukacji.

[…] jednak podczas gdy firmy i organizacje dokładają wszelkich starań, aby służyć klientom, świadczyć podstawowe usługi i chronić pracowników w środku pandemii, cyberprzestępcy również szybko wykorzystali zwiększanie podatności na wyłudzanie danych. Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało niedawno prognozę zagrożeń dla Covid-19. Największym zmartwieniem firm po stronie serwera jest wzrost cyberataków.

Wszyscy wiemy, ale nadal nie zwracamy wystarczającej uwagi na przerażający scenariusz kompleksowego cyberataku, który doprowadziłby do całkowitego zatrzymania dostaw energii, transportu, usług szpitalnych, naszego społeczeństwa jako całości. Kryzys z Covid-19 byłby pod tym względem postrzegany jako niewielkie zakłócenie w porównaniu z poważnym cyberatakiem.

Pod taką przykrywką ochrony przed cyberatakami jest wprowadzany Wielki Reset, czyli skoordynowane przejście do globalnej gospodarki czwartej rewolucji przemysłowej, w której pracownicy stają się coraz mniej istotni, a zastępują ich roboty.

Jednym z największych orędowników tego podejścia jest globalista i założyciel WEF Klaus Schwab, który chyba tęskni za eksterminacją miliardów ludzi i przejęciem kontroli nad pozostałymi finansami.

Nowe systemy gospodarcze, które już są oparte na technologii cyfrowej i współpracują z bankami centralnymi lub są przez nie zarządzane, są kluczową częścią Wielkiego Resetowania.

Takie systemy stają się częścią odpowiedzi na pytanie o kontrolowanie mas.

Zdaniem niektórych przeciwników NWO, te cyfrowe certyfikaty, a nie tylko usługi finansowe, umożliwiłyby kontrolującym „wyłączenie” pieniędzy i dostępu do usług osobom, które nie przestrzegałyby określonych praw, nakazów i przepisów.

UBI w natarciu

Na nowo zaktualizowanej witrynie wydarzenia poświęconej „Cyber ​​Polygon 2021” opisano kolejną fazę zmiany w globalnej sieci cybernetycznej, która zostanie wykorzystana w celu „zniszczenia całego systemu, podobnie jak efekt domina”.

Opierając się na opisie tego nadchodzącego wydarzenia, którego szczyt ma nastąpić w lipcu 2021 roku, wygląda na to, że WEF i inne globalistyczne podmioty planują obalić cały system, aby odbudować go na zupełnie nowy obraz.

Wszystko to wiąże się bezpośrednio z „Bezwarunkowym Dochodem Podstawowym” (UBI).

To model finansów publicznych, który zakłada, że każdy obywatel, niezależnie od swojej sytuacji materialnej, otrzymuje od państwa jednakową, określoną ustawowo, kwotę pieniędzy, za którą nie jest wymagane żadne świadczenie wzajemne.

UBI staje się ostatnio bardzo popularny.

Wprowadzony z jeszcze większą energią w „pandemii” Covid-19, spopularyzował konsekwentne „zapomogi”, aby przetrwać kryzys.

Pomysł UBI był od pewnego czasu rzucany jako rozwiązanie problemu ubóstwa.

Niektórzy porównują go do współczesnego feudalizmu.

WEF nazywa ten nowy model „kapitalizmem udziałowców”, który w rzeczywistości jest niczym innym jak połączeniem sektora publicznego i prywatnego w jedną bestię.

Jednak, aby dojść do tego punktu, istniejący system musi zostać zniszczony do cna, aby można go było wskrzesić w nowym systemie globalistycznym.

Wraz z tą zmianą nastąpi eliminacja miliardów ludzi, zniesienie wszelkiej wolnej przedsiębiorczości i własności osobistej oraz absolutne przejście do globalnego despotyzmu.

⇒ Czytaj także: „WIELKI RESET” TO INNA NAZWA „NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA” (NWO)

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.