DORADCA TECHNICZNY WYCOFUJE SIĘ Z PROJEKTU CZIPOWANIA ID2020

Członek komitetu doradczego ds. technicznych Elizabeth Renieris zrezygnowała z sojuszu ID2020. Przypomnijmy tylko, że w ramach tego projektu mogłyby ziścić się marzenia globalistów o kontrolowaniu każdego człowieka żyjącego na Ziemi dzięki wszczepieniu drobnych mikroczipów w ludzkie ciała. Dlaczego więc główny doradca techniczny wycofuje się z sojuszu?

Rezygnacja

Sojusz ID2020 został założony przez cztery firmy: Accenture, Microsoft, Gavi, Fundację Rockefellera i IDEO.

Jego działalność była przedmiotem jednej z wielu koronawirusowych teorii spiskowych związanych bezpośrednio z Billem Gatesem.

Ogółem projektowi ID2020, czyli programowi tożsamości cyfrowej zarzucano powiązanie „immunizacji” z cyfrową biometrią, a co za tym idzie zezwolenie na wszczepianie ludziom mikroczipów i śledzenie każdego ich ruchu.

Sojusz miał się dobrze, realizował swoje założenia, ale tymczasem Elizabeth Renieris, prawniczka z Harvardu i członek zarządu w IDPro, zrezygnowała z udziału w sojuszu ID2020 z powodu różnicy zdań na temat kierunku działania organizacji.

Jako główny doradca techniczny kobieta twierdzi, że organizacja nie jest przejrzysta i obawia się, że jej działania zaangażują się w obowiązkowe cyfrowe paszporty immunologiczne w „pandemii” COVID-19 dla każdego człowieka mieszkającego na kuli ziemskiej.

Renieris uważa, że ​​paszporty te są wdrażane przedwcześnie i mogą potencjalnie naruszać prawa do prywatności w przypadku niesprawdzonych testów oraz że standardy tożsamości i ich bezpieczeństwo są nadal w toku badań.

Kobieta wyraziła swoją niepewność co do misji ID2020 i zasugerowała, że projekt skupia się na promowaniu „zdecentralizowanych rozwiązań tożsamościowych za wszelką cenę”.

Renieris wspominała także o wpływie korporacyjnym na realizację projektu.

Otóż były pracownik Microsoftu został niedawno wybrany na przewodniczącego Rady Dyrektorów ID2020, w którego skład wchodzi również obecny dyrektor wykonawczy Microsoft.

Komentarz wykonawcy

Całą sprawę skomentowała w oświadczeniu dyrektor wykonawcza projektu ID2020, Dakota Gruener:

Jesteśmy wdzięczni Elizabeth Renieris za jej pracę jako członek Technicznego Komitetu Doradczego ID2020. Oklaskujemy i podzielamy jej zaangażowanie na rzecz praw człowieka w kontekście tożsamości cyfrowej. Jej opinie zawsze były przemyślane i szczególnie kształtujące moją niedawną białą księgę na temat „świadectw odporności”.

Konsekwentnie twierdzimy, że technologii nie należy postrzegać jako panaceum, jeśli chodzi o rozwiązanie tej pandemii. Rozwiązaniom technologicznym muszą towarzyszyć solidne, dopasowane do celu ramy zaufania oraz działania legislacyjne i regulacyjne, aby zapewnić ich etyczne wdrożenie i przejrzystość. Powinny być one opracowane w drodze otwartego i integracyjnego procesu publicznego, który obejmuje wybranych urzędników, urzędników zdrowia publicznego, technologów, pracodawców oraz sprawiedliwość społeczną i obrońców cyfrowego prawa do prywatności.

 

Na każdym kroku szukaliśmy informacji zwrotnych od swobód obywatelskich i cyfrowych grup zajmujących się prywatnością, aby upewnić się, że rozważania te nie są późniejszą refleksją, ale raczej są wbudowane w architekturę techniczną dowolnego systemu cyfrowego certyfikatu zdrowia. Stawki są wysokie…

Jak widać, niezgoda w kwestii realizacji projektu ID2020 dotyczy już nie tylko poziomu korporacja-obywatel, ale zaczyna wkraczać także na grunt wewnętrzny, bo jeśli chodzi o prywatność, stawka rzeczywiście jest wysoka…

⇒ Czytaj także: PROJEKT ID2020, CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ „PANDEMIĘ” DO CZIPOWANIA LUDZI?!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.