PROJEKT ID2020, CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ „PANDEMIĘ” DO CZIPOWANIA LUDZI?! – Odkrywamy Zakryte
PROJEKT ID2020, CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ „PANDEMIĘ” DO CZIPOWANIA LUDZI?!

Projekt ID2020, czyli projekt cyfrowej tożsamość to doskonały przykład pokazania tego, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy i jak to wszystko wygląda po tzw. drugiej stronie „pandemii”. Otóż, kiedy wiele mówi się o epidemiologicznych nakazach i zakazach, „w międzyczasie” przeforsowywane są takie pomysły, jak obowiązek czipowania ludzi…

Od pandemii do projektu

Kiedy Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)ogłosiła, że koronawirus COVID-19 to „pandemia” nie było najmniejszego śladu pandemii.

Pandemia może być ogłoszonym stanem, gdy wskaźnik śmiertelności z powodu infekcji osiąga ponad 12%.

W Europie śmiertelność wynosiła wówczas około 0,4% lub mniej, z wyjątkiem Włoch, które były szczególnym przypadkiem, gdzie szczyt śmiertelności wyniósł wtedy 6%.

WHO najprawdopodobniej otrzymała rozkazy „z góry” od tych, którzy zarządzają Trumpem i „przywódcami” Unii Europejskiej oraz jej krajów członkowskich, tych, którzy dążą do kontrolowania świata siłą – Nowego Porządku Świata.

Ostateczna decyzja o ogłoszeniu pandemii została podjęta w styczniu 2020 r. na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – oczywiście za dobrze zamkniętymi drzwiami.

Gates, GAVI (stowarzyszenie środków farmaceutycznych promujących szczepienia), Rockefellerowie, Rothschildowie i inni –  oni wszyscy stoją za tą decyzją – za wdrożeniem projektu ID2020.

ID2020, czyli cyfrowa tożsamość

Co to jest niesławny projekt ID2020?

Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje uogólnione szczepienia jako formę zbierania cyfrowej tożsamości i czipowania ludzi.

ID2020 jest ambitnym projektem Microsoft, który w celu dalszego rozwoju zawarł sojusz z czterema innymi firmami, mianowicie; Accenture, IDEO, Gavi i Rockefeller Foundation.

Projekt jest wspierany przez Organizację Narodów Zjednoczonych i został włączony do inicjatywy ONZ dotyczącej celów zrównoważonego rozwoju.

Program wykorzystuje istniejące bazy rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić wszystkim przenośną i trwałą tożsamość cyfrową powiązaną biometrycznie.

Oficjalne wdrożenie projektu ogłoszono w styczniu 2020 roku na forum w Davos, komunikując, że pierwsze testy zostaną przeprowadzone w Bangladeszu.

Czy to tylko zbieg okoliczności, że ID2020 wdrażano na początku czegoś, co WHO nazwało pandemią?

Zaczipowani ludzie

Po tym, jak Bill Gates zrezygnował z Microsoftu, przeznaczył wszystkie swoje zasoby na projekt ID2020, by jak najszybciej włączyć czipy do obowiązkowych szczepionek.

Realizacja nabrała rozpędu, tym bardziej że obecna „pandemia” jest idealną okazją do wprowadzenia systemu identyfikacji opartego na mikroczipach.

Po oficjalnym ogłoszeniu „pandemii” kolejnym krokiem może być również oficjalne zalecenie WHO lub poszczególnych krajów na przyjęcie „przymusowej szczepionki” pod nadzorem policji i / lub nadzoru wojskowego.

Ci, którzy odmówią, mogą zostać ukarani (grzywny i / lub więzienie) i mimo to zaszczepieni siłą.

Jeśli rzeczywiście do tego dojdzie to wraz z koktajlem toksyn WHO może zalecić wstrzykiwanie mikroczipu, który będzie obciążony zdalnie wszystkimi twoimi danymi osobowymi, w tym numerami kont bankowych i cyfrowymi pieniędzmi.

Tak, cyferki na koncie i odstąpienie od gotówki są właśnie kolejnym celem takich czipów.

Tym samym przyjmując czip projektu ID2020 tracimy kontrolę nie tylko nad swoim zdrowiem i innymi osobistymi danymi, ale także nad zarobkami i wydatkami.

Twoje pieniądze mogą zostać zablokowane lub zabrane – jako „sankcja” za niewłaściwe zachowanie.

Możesz stać się zwykłym niewolnikiem panów jednego porządku świata.

Zmierzamy w kierunku totalitarnego stanu świata.

Jest to część projektu ID2020, którego zasady wdrażania były przygotowywane od dawna, w tym przez komputerową symulację koronawirusa w Johns Hopkins w Baltimore w dniu 18 października 2019 r., sponsorowaną przez WEF i Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Bill Gates, jeden z głównych zwolenników szczepień dla wszystkich, zwłaszcza w Afryce – jest również wielkim zwolennikiem redukcji populacji.

Zmniejszenie liczby ludności jest jednym z celów „elity” NWO.

Idea jest taka – mniej ludzi (mała, elitarna grupa) może żyć dłużej i lepiej dzięki ograniczonym i ograniczonym zasobom, które hojnie oferuje Matka Ziemia.

⇒ Czytaj także: KORONAWIRUS TO PRETEKST GLOBALISTÓW DO WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.