CO WYRÓŻNIA DUSZE O WYSOKICH WIBRACJACH? CZ. I ŚWIADOMOŚĆ DUSZY

Jedynym kryterium, według którego możemy natychmiast odróżnić wysoce wibracyjnych ludzi, są ich Dusze. To kryterium nie pojawiło się dzisiaj, gdy wszyscy mówili o przejściu kwantowym na nowy poziom energii. Zawsze tak było, przez cały czas. Po prostu tego nie rozumieliśmy. Co wyróżnia dusze o wysokich wibracjach?

Uczciwość i świadomość duszy

Jest to główny wskaźnik osoby o wysokich wibracjach. Wszystkie inne, dzięki którym zwykliśmy odróżniać ludzi duchowych, moralnych i po prostu dobrych od złych, niskich i nieświadomych, już nie działają.

Nie ma znaczenia, czy dana osoba jest bogata, czy biedna, miejska czy wiejska, wykształcona czy niewykształcona, odnosząca sukcesy, spełniona w życiu czy nie. Wszystko się teraz zmienia: struktury społeczne, podejście do pracy, relacje monetarne…

Dlatego to, kto był kim w starym Systemie i jego energii 3D nie jest już ważne. Liczy się tylko to, czym jest nasza Dusza. Stan Duszy jest określona tylko przez jej prawdziwość, autentyczność, autentyczność. Jest to czystość i jakość energii Soul 5D.

Światło Prawdy nie może przeniknąć tam, gdzie jest wiele kłamstw, zamieszania i skomplikowanych zawiłych protokołów. Prawda jest taka, że nie ma dobrych i złych ludzi.

Niektórzy mogą żyć w wysokich wibracjach, a inni nie.

Gdybyśmy często kłamali sobie i ludziom, nie moglibyśmy nawet zrozumieć, czym jest uczciwość wobec siebie. Uczciwość nie jest cynizmem, nierzucaniem ludziom w twarz naszej „prawdy”, zbudowanej na szczerych złudzeniach.

Czuć źródło przez duszę

Sumienie, godność, honor nie istnieją w oderwaniu od duszy

Ci z nas, którzy rezonują z Duszą, to nasza Dusza wyczuwa, gdzie jest Prawda i gdzie jest fałsz. Nie możemy być zdezorientowani przez fałszywą i udawana moralność. I nie będziemy odczuwać wstydu i wyrzutów sumienia, jeśli nie będziemy winni.

Nawet gdyby większość nie była po naszej stronie, stalibyśmy sami, z dala od tłumu, i nie czuliby wstydu, nawet gdyby cały świat nas obciążył.

Możemy czuć się smutni, samotni, nieskończenie współczuć tym wszystkim ludziom, ale nigdy się nie wstydzić.

Godność, Honor, Sumienie nie są kartami przetargowymi, które mają kogoś zadowolić lub sprzedać nam bardziej opłacalnie. Są to stany żywe – jako podstawa naszego życia na tym świecie.

Przebudzenie duszy

Nasza Dusza dobrze widzi, gdzie jest Prawda, gdzie jest oszustwo, a gdzie jest jawne kłamstwo.

A nawet jeśli to kłamstwo istnieje, nie zamykamy na nie oczu, mamy dość odwagi, by wziąć odpowiedzialność za wszystkie jego konsekwencje.

Nie jesteśmy aniołami, ale ludźmi i wszyscy mamy ciemną stronę. Ale świadome Wysokie Dusze mają nawet najgorszą Ciemność jaśniejszą niż „Światło” nieświadomych ludzi, odłączonych od ich Dusz.

Utrzymuj wysokie wibracje

• Pozostań człowiekiem. Zawsze kieruj się zasadami człowieczeństwa w każdym przypadku: współczuciem, empatią, uwzględnianiem interesów innych ludzi w podejmowaniu decyzji. Prawda oparta na egoizmie, ze szkodą dla innych, jest zawsze manipulacją i kłamstwem.

•Skup się na uwadze. To jest najważniejszy aspekt Prawdy. Czasami dostajemy Prawdę w małych rzeczach i uparcie nie dostrzegamy, w co się pakujemy. To tak, jakby stać się ogniwem w korupcyjnym schemacie, ale oczekiwać uczciwości od partnerów i podwładnych, czytać im moralności i oskarżać ich o kradzież.

• Prawda jest zawsze taka sama. To są fakty, nazywane po imieniu. Towarzyszą im opinie i komentarze, a może być ich wiele. Człowiek żyjący rozumem, bez Duszy, nieustannie analizuje różne opinie i uważa je za różne warianty prawdy, z których wybiera najbardziej odpowiedni dla siebie. Ale nie ma wariantów. Jest tylko to, co się dzieje. I wszystkie rzeczy mają swoje imiona, jednakowo rozumiane przez wszystkich. Nie ma konsekwentnie dobrych i złych ludzi. Są tylko czyny, które robimy.

• Możemy ufać ludziom z Duszami tylko wtedy, gdy żyjemy Duszą. Zaufanie jest pustym dźwiękiem w świecie bezdusznych ludzi, biorobotów, ślepo ufających władzom, większości, środkom masowego przekazu. Żywe dusze słyszą, widzą i czują siebie nawzajem. I nie można być „szczerze” oszukanym. Dusze nie kłamią. Jeśli wyłączyliśmy nasze Dusze i pozwoliliśmy się oszukać, jesteśmy również uczestnikiem oszustwa.  Ale nawet jeśli tak się stanie, musimy przyznać się do błędu, a nie przedłużać kłamstwo. Nie po to, by kłamstwo stało się nową Prawdą, w której jesteśmy teraz, że tak było, zmuszeni żyć.

Pracuj nad sobą w nowych energiach

W przeszłości praca nad sobą oznaczała rozwijanie pewnych cech, to znaczy budowanie czegoś nowego i nienaturalnego dla siebie, takiego jak miłosierdzie, sumienie lub coś innego…

Ale tych cech nie można budować, taki jak usta czy rzęsy. Są one albo obecne, albo nieobecne.

medytacja dusza

Jeśli tam są, powinny być oczyszczone ze złudzeń, a nie sztucznie zbudowane, rzekomo przez czynienie dobrych uczynków.

Dobroć, która nie pochodzi od Duszy, zamienia się w egoizm.

Usuń wszystko, co zbędne

Dziś inaczej pracujemy nad sobą. Konieczne jest niebudowanie niepotrzebnych rzeczy, ale wręcz przeciwnie, uwolnienie się od wszystkiego, co fałszywe, naciągane, obce i niekompatybilne z nami.

Praca nad nowymi energiami jest dziełem rzeźbiarza, który usuwa wszystko, co zbędne, aby piękno i prawdziwa esencja naszej Duszy i Indywidualności mogły się zamanifestować.

Nie szukać zysku i nie czynić zła.

Nie jest normalne szukanie korzyści ze szkodą dla duszy i innych. A jeszcze bardziej nienormalne jest kłamanie i udawanie świętego, który karmi się Duchem Świętym.

Tak wielu nauczycieli duchowych i kapłanów pozycjonuje się dzisiaj, oferując darmowe ciasteczka. Ale za tym zawsze kryją się kłamstwa i manipulacje.

Zło nie ma rąk oprócz naszych. Demony i wszelkiego rodzaju ciemne istoty i negatywne programy zombifikacyjne nie mogą działać w naszym świecie bez naszego udziału.

Tylko my jesteśmy ich dyrygentami i wykonawcami. To nie jacyś złoczyńcy, ale wielu z nas, impulsywnych, niemających zwyczaju bycia świadomym tego, co robią.

W niskich energiach 3D Zło było rozmyte, rozmazane na talerzu życia, nie rozumieliśmy, rozpraszane przez coś innego, a wiele energii marnowano na przetrwanie.

⇒ Czytaj także: część II PROGRAMY ARCHONTÓW

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.