CO WYRÓŻNIA DUSZE O WYSOKICH WIBRACJACH? CZ. II PROGRAMY ARCHONTÓW

Teraz, w nowej wysokiej energii 5D, wszystko stało się widoczne. Złe rzeczy, które kiedyś były pokryte różową mgiełką lub brudną gęstą mgłą, stają się oczywiste. Widzimy i rozumiemy znacznie więcej o sobie i innych. Przyziemne codzienne Zło stało się nagie. Jeśli uciskamy nasze dzieci lub podwładnych, doskonalimy mentalne ciosy na naszych żonach, podnosząc swoją fałszywą samoocenę, musimy wiedzieć, że ludzie z czystą duszą widzą wszystko i wiedzą wszystko o nas.

Doskonale wiedzą, kim jesteśmy. Nie da się tego ukryć pod pobożnym przebraniu.

Gdy tylko nasze oczy otwierają się na coś wstydliwego w naszym życiu lub życiu społeczeństwa, od tego momentu widziane i rozpoznawane Zło zaczyna się pojawiać i wygląda groźnie niebezpiecznie.

Z reguły boimy się nieprzewidywalnych sytuacji. Jeśli np. włączymy światło i zobaczymy, że gaz jest włączony lub woda jest w biegu, powoduje to niepokój i atak strachu. Ale błogosławieństwem jest widzieć niebezpieczeństwo i podejmować działania na czas.

Tak samo jest ze wszystkimi formami Zła: wszystko, co musimy zrobić, to podjąć działanie.

Mówiąc obrazowo, „zamknąć kran z wodą i wyłączyć gaz” lub dalej automatycznie wykonywać satanistyczne programy strachu.

ciemność kobieta światło

Wydostanie się z programowania archontów

Ludzkość jest pod programami Archontów od tysiącleci. Aby się z nich wydostać, trzeba być świadomym ich zombifikującej orientacji. Jest to bolesne, obrzydliwe, ale można być wolnym tylko poprzez rozpoznanie ich wpływu na nas i raz na zawsze to powstrzymać.

Istnieje wiele takich programów 3D.

Działają skutecznie, o ile nie mamy jasnej opinii na temat problemów, ale mglistą ideę opartą na pewnych wspomnieniach, obrazach i nieświadomych impulsach.

Programy Archontów

„Mizoginia”

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety są w równym stopniu zaangażowani w ten program. Zadajmy sobie wtedy pytanie: czy kobiety i mężczyźni mają taką samą wartość? Albo uważamy, że kobiety są w jakiś sposób gorsze od mężczyzn, albo jeśli mamy wątpliwości co do równie wysokiej wartości zarówno mężczyzn, jak i kobiet, zdecydowanie jesteśmy pod programem.

Nienawiść, pogarda, pogardliwy stosunek do kobiet jest zawoalowaną nienawiścią do całej rasy ludzkiej. Wszakże każdy mężczyzna ma matkę, która go urodziła, tj. nienawidzi i gardzi swoim źródłem.

To nie jest normalne, nienaturalne. Ale tak działa główny program Archontów i prawie cały świat jest pod nim w taki czy inny sposób. Lekceważenie kobiet, ukryte lub jawne, zostało zaszczepione przez Archontów we wszystkich warstwach społecznych i wszystkich kulturach.

„Król Tyranii”

Jeśli mamy minimalną władzę nad inną osobą, a następnie próbujemy kontrolować jej zachowanie, manipulować jej umysłem, narzucać nasze wartości i bezpośrednio ją uciskać, torturować lub sadystycznie, jest to bezpośredni znak, że jesteśmy pod programem.

Każdy może być ofiarą. Z reguły są to wszyscy ludzie, którzy zależą od nas w taki czy inny sposób, zaczynając od naszych dzieci, a kończąc na personelu w miejscach publicznych, ponieważ im płacimy, więc stali się już „naszymi” ludźmi.

Tak myślą „Królowie Tyranii”. „Kim oni są, żeby być takimi?” – możemy zapytać. Oni są nami. Wielu z nas jest często zarażonych do pewnego stopnia tym wirusem, niektórzy więcej, niektórzy mniej.

„Mroczna matka”

Ten program jest przekazywany przez rodzinę od matki do córki. Nie wszystkie córki akceptują zasady tego programu, ale często są nosicielkami jego ciemnej energii. A u córek przejawia się to w innej – rozjaśnionym wersji.

Ale jest obecny i może być odczuwany jak nudności, ból głowy lub pętla na szyi przez subtelnie wrażliwych ludzi. Ten program działa w taki sam sposób jak „Król Tyranii”, ale w wersji żeńskiej.

Kobieta, przyjmując rolę macierzyńską, czyli z jednej strony opiekuńczą i opiekuńczą, czasami natychmiast zaczyna manipulować, oszukiwać, tłumić i zawoalować swoich podopiecznych.

Bardzo trudno jest takiej kobiecie znaleźć osobiste szczęście z mężczyzną. Dzieci boją się jej, ale jej nie kochają, a każdy, kto pomaga, okazuje niewdzięczność. I wszyscy są winni oprócz siebie – ukochanej i pięknej. Czy nie jest to znajomy obraz?

„Rzeźnik/Ofiara”

To najgorszy program Archontów na Ziemi. Wszyscy jesteśmy jego ofiarami od niepamiętnych czasów. Militaryzm, faszyzm, kolonizacja narodów, morderczy maniacy i krwawe ofiary to najwybitniejsze przykłady z naszego życia publicznego. Ale program działa również w prywatnych relacjach między ludźmi.

Wszystkie rodzaje przemocy domowej, znęcania się nad zwierzętami, morderstwa, gwałty, pedofilia, molestowanie dzieci, są również przejawami programu „RZEŹNIK / OFIARA” w naszym świecie 3D.

Jeśli jesteśmy świadomi konkretnych przypadków i nie przeciwdziałamy im, również stajemy się uczestnikami.

„Tak mnie nauczono”

Są to rzekomo programy treningowe tych, którzy kontrolują naszą świadomość – czarnych manipulatorów, którzy przejęli władzę na Ziemi. Ale to my sami wprowadzamy je w życie, albo możemy ich nie wprowadzać. Wszystko zależy od nas. Te programy są osadzone w naszej świadomości (w chrześcijaństwie nazywa się je „grzechami”), możemy w każdej chwili świadomie odmówić grania w te gry ciemności.

Możemy odmówić bycia marionetkami w rękach sił Archontów. Jest to możliwe tylko dzięki świadomości. Bądźmy szczerzy: w którą z tych gier sami gramy?

Po opuszczeniu „gry” ciemna energia zacznie się cofać. Na początku czujemy się tak, jakbyśmy stali się niechronieni, ponieważ program dał nam fałszywe poczucie władzy i autorytetu nad innymi przez wiele lat. Ale nieco później zaczynamy zdawać sobie sprawę, że nigdy nie mieliśmy żadnej mocy, tylko cierpienie. A ile straciliśmy…

Z powodu tych programów 3D wielu z nas straciło dostęp do szczęścia rodzinnego, miłości, pracy duszy, prawdziwych przyjaciół, rozwoju i kreatywności. Nawet jeśli zawsze mieliśmy trochę z tej listy, nadszedł czas, aby pomyśleć: jakiej to było „jakości”? Przyjaciele-zdrajcy, mąż-wampir, niekochane prace, kreatywność bez rozpoznania, rozwój donikąd, bez widocznych sukcesów i rezultatów…

Kiedy przestaniemy wdrażać te szatańskie programy, wszystko, co zostało zamknięte, otworzy się. Ścieżki zaczną się rozszerzać. Będzie to przyziemne, zwyczajne, ale pewnego dnia zdamy sobie sprawę, że jesteśmy w końcu szczęśliwi, ponieważ dostaliśmy to, czego zawsze chcieliśmy, ale nigdy wcześniej nie zostało nam to dane.

⇒ Czytaj także: część III POŁĄCZENIE Z DUSZĄ

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.