DYREKTOR PFIZERA JUŻ WIE! BĘDĄ POTRZEBNE SZCZEPIONKI NA NOWE SZCZEPY KORONAWIRUSA

Dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla, uważa, że ​​„prawdopodobnie” pojawi się odmiana koronawirusa odporna na wyprodukowane obecnie tzw. szczepionki. W związku z tym nadszedł czas pomyślenia o nowych preparatach…

Bourla dodał, że Pfizer może wyprodukować nowe wersje swojej szczepionki do zwalczania kolejnego wariantu w ciągu trzech miesięcy od jego odkrycia.

Dyrektor generalny w wywiadzie dla Fox News oznajmił:

Za każdym razem, gdy wariant pojawia się na świecie, nasi naukowcy chwytają go w swoje ręce. Badają, aby sprawdzić, czy ten wariant może uciec przed ochroną naszej szczepionki. Nie zidentyfikowaliśmy jeszcze żadnego, ale wierzymy, że jest bardzo prawdopodobne, iż pewnego dnia jeden z nich się pojawi.

Rzecznik firmy powiedział, że przewiduje wariant odporny na szczepionkę, ale podkreślił, że jeśli więcej osób przyjmie tę dostępną teraz, szanse wystąpienia takiej mutacji zmniejszą się.

I tak oto Big Pharma rozwija swój interes – wmawiając umęczonym „pandemią” ludziom, że to dla ich dobra.

⇒ Czytaj także: SZCZEPIONKA PFIZER PRZECIW COVID-19 POWIĄZANA ZE ŚMIERTELNYM ZABURZENIEM KRZEPNIĘCIA KRWI

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.