DWIE DAWKI SZCZEPIONKI I POZYTYWNY WYNIK TESTU NA COVID-19

„Wspaniała” szczepionka przeciw Covid-19, po której przyjęciu i tak trzeba nosić maseczkę, i tak izolować się od innych, i tak patrzeć spod byka na tych, którzy nie dają się praniu mózgu i odmawiają szczepień, ujawnia powoli prawdziwe oblicze swojej skuteczności…

Szczepionkowy „szał” trwa w Stanach Zjednoczonych.

Media ochoczo promują szczepienia, a politycy podsuwają swoje ramię i chwalą się, że przyjęli zastrzyk.

Tymczasem reprezentant USA Stephen Lynch (D-MA) ogłosił, że po otrzymaniu obu dawek szczepionki Pfizer przeciw koronawirusowi, uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19.

Stephen Lynch

San Francisco Gate poinformował, że kongresman Massachusetts, który otrzymał obie dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi firmy Pfizer, uzyskał wynik pozytywny na obecność wirusa.

Biuro przedstawiciela USA Stephena Lyncha poinformowało w piątek, że kongresman miał negatywny wynik testu przed przybyciem na inaugurację prezydenta Joe Bidena.

Biuro twierdzi, że pozytywny wynik testu Lyncha jest wynikiem tego, że mężczyzna miał kontakt z pracownikiem swojego biura w Bostonie, który uzyskał pozytywny wynik testu.

W oświadczeniu stwierdzono, że Lynch nie wykazuje żadnych objawów Covid-19, ale podda się kwarantannie.

Były profesor Harvard Medical School William Haseltine napisał o zaszczepionych osobach z pozytywnym wynikiem testu na Covid:

Po niezwykle szybkim projektowaniu i okresie próbnym firmy farmaceutyczne Moderna i Pfizer ogłosiły procentową skuteczność szczepionek. Ogromne osiągnięcie, ale skuteczność nawet na poziomie 95% oznacza, że ​​pięć procent zaszczepionych osób jest podatnych na Covid-19.

Niektóre szczepionki, takie jak szczepionki Oxford-Astrazeneca i chińskie, mają skuteczność około 90, a nawet 80%. Zakładając, że liczby dotyczące skuteczności są prawdziwe, wiele milionów osób nadal zostanie zakażonych nawet po otrzymaniu szczepionki.

Przyjmując, że będzie to od 10 do 20 procent ludności, część ta może stanowić od 800 do 1,6 miliarda ludzi, którzy się zaszczepią, a i tak zachorują.

Jak wiele zaszczepionych osób zarazi się Covid-19?

Jak szybko wierzący w skuteczność tej szczepionki, obudzą się i zobaczą, że jest to kolejny eksperymentalny produkt Big Pharmy bez przeszkód testowany na ludzkości?

⇒ Czytaj także: PFIZER PRZYZNAJE, ŻE DO TESTÓW SZCZEPIONKI COVID-19 WYKORZYSTANO MATERIAŁ Z ABORCJI!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.