DYREKTOR GENERALNY PFIZERA: BEZ REGULARNYCH SZCZEPIEŃ NIE MA MOWY O POWROCIE DO NORMALNOŚCI

Dyrektor generalny farmaceutycznego giganta Pfizer ma ważne „przesłanie” dla ludzkości. Otóż założeniem firmy, która zarabia krocie na szczepionkach przeciw koronawirusowi, szczepienia muszą być regularne, by można było mówić o „powrocie do normalności”. Czy to Cię jeszcze dziwi?

Podczas wywiady w ABC This Week z Georgem Stephanapoulosem, dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla został zapytany o to, na kiedy przewidział koniec pandemii.

„Myślę, że w ciągu roku będziemy mogli wrócić do normalnego życia” – powiedział Bourla, chociaż jasno dał do zrozumienia, że ​​to stwierdzenie dotyczy tylko tych, którzy są przygotowani na regularne szczepionki przypominające.

„Nie sądzę, aby oznaczało to, że nowe warianty nie będą się pojawiać” – dodał Bourla. „I nie sądzę, że to oznacza, że ​​powinniśmy być w stanie przeżyć nasze życie bez szczepień”.

Bourla powiedział, że „najbardziej prawdopodobnym scenariuszem” będzie „coroczne ponowne szczepienie” z powodu pojawienia się „nowych wariantów” COVID.

Komentarze dyrektora generalnego Pfizera są podobne do stanowiska, za którym opowiadał dyrektor generalny Moderna, Stephane Bancel, który powiedział,  że nawet młodsi ludzie będą musieli otrzymywać szczepionki przypominające przynajmniej raz na trzy lata.

To po raz kolejny podkreśla, jak tworzy się podział społeczeństwa, w którym tylko ci, którzy poddają się regularnym szczepieniom, będą mogli cieszyć się stosunkowo normalnym stylem życia.

W przypadku tych, którzy nie poddają się systemowej manipulacje będą stosowane liczne ograniczenia, w tym blokady podróży, zatrudnienia, a nawet podstawowych rozrywek.

To wszystko w istocie pozostanie w stanie zablokowania na czas nieokreślony.

⇒ Czytaj także: DYREKTOR PFIZERA JUŻ WIE! BĘDĄ POTRZEBNE SZCZEPIONKI NA NOWE SZCZEPY KORONAWIRUSA

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://youtu.be/ERPytb0-S3c