HARVARD WALCZY ZE „ZNACZNĄ EPIDEMIĄ” POMIMO 95 PROC. ZASZCZEPIONYCH STUDENTÓW

Pomimo wskaźnika szczepień wyższego niż 95 procent, amerykańska szkoła zarządzania Uniwersytetu Harvardu walczy ze „znacznym wybuchem epidemii COVID”. Uczelnia została zmuszona do przeniesienia swoich studentów pierwszego i drugiego roku na naukę zdalną.

„W ostatnich dniach zaobserwowaliśmy stały wzrost infekcji wśród naszej populacji studentów, pomimo wysokich wskaźników szczepień i częstych testów” – powiedział Poets&Quants Mark Cautela, szef komunikacji w Harvard Business School.

Pomimo twierdzenia, że ​​epidemia „nie występuje w salach lekcyjnych ani innych środowiskach akademickich na terenie kampusu”, władze podjęły decyzję o przeniesieniu wszystkich studentów pierwszego roku MBA, a także niektórych z drugiego roku do nauki zdalnej na tydzień od 27 września

Według Howarda Foremana, profesora praktyki zarządzania w Yale School of Management i lekarza medycyny, sytuacja przedstawia „znaczną epidemię”, która nadal się pogarsza, a „11 nowych absolwentów uzyskało wynik pozytywny w ostatniej serii testów”.

Według oficjalnych danych, które dotyczą koronawirusa w siedzibie Harvardu, 95% studentów i 96% pracowników jest zaszczepionych przeciwko COVID.

Na przykładzie Harvardu wynika, że skuteczność szczepionek spadła do punktu całkowitej nieskuteczności.

Pomimo wszystkich obietnic „powrotu do normalności” tak się nie dzieje.

Zajęcia grupowe i spotkania zostały teraz przeniesione do sieci, a Harvard poprosił studentów o ograniczenie osobistych interakcji z innymi osobami spoza domu.

Ta sytuacja ponownie podkreśla, że ​​ludzie będą musieli otrzymywać ciągłe zastrzyki przypominające, ze wszystkimi związanymi z tym zagrożeniami dla zdrowia, ponieważ długowieczność ochrony, jaką zapewnia szczepionka, jest minimalna.

Tymczasem naturalna odporność, która według badań zapewnia 27 razy większą ochronę, została całkowicie zdyskredytowana.

Amerykanom obiecywano, że życie wróci do normy, gdy 98% populacji zostanie zaszczepionych.

Harvard prawie osiągnął ten poziom, a życie na uczelni i tak nie wróciło do normy, a wręcz przeciwnie – pozostaje w stanie „sprzed szczepień”.

A Ty nadal wierzysz, że na dwóch, trzech, czterech itd. dawkach SZCZYpionki się zakończy?

⇒ Czytaj także: DYREKTOR PFIZERA JUŻ WIE! BĘDĄ POTRZEBNE SZCZEPIONKI NA NOWE SZCZEPY KORONAWIRUSA

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://youtu.be/ERPytb0-S3c