DWULETNIE DZIECKO UMIERA W CZASIE TESTÓW SZCZEPIONKI PFIZERA – Odkrywamy Zakryte
DWULETNIE DZIECKO UMIERA W CZASIE TESTÓW SZCZEPIONKI PFIZERA

Dwuletnie dziecko zmarło w ciągu sześciu dni od przyjęcia drugiej dawki szczepionki Pfizera Covid-19. Przypomnijmy, że trwają eksperymentalne badania kliniczne z udziałem ponad 10000 dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Pfizer i Moderna prowadzą testy kliniczne swoich eksperymentalnych szczepionek mRNA na ponad 10 000 dzieci w wieku sześciu miesięcy.

Próby tych szczepionek rozpoczęły się w połowie marca.

Moderna nazywa swoje badanie KidCOVE.

Dzieci są również wykorzystywane niczym świnki morskie do szczepionkowych eksperymentów Johnson & Johnson i AstraZeneca.

Tymczasem możliwe, że rodzice tych dzieci nie są świadomi istnienia faktów, które koncerny farmaceutyczne chcą ukryć.

Jednak system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) zapewnia wgląd w skutki uboczne eksperymentalnych zastrzyków mRNA.

Okazuje się, że dwuletnia dziewczynka, która otrzymała drugą eksperymentalną dawkę szczepionki Pfizera 25 lutego 2021 r., najwyraźniej 1 marca doznała poważnej niepożądanej reakcji poszczepiennej. Dziecko zmarło 3 marca. Nie podano dalszych szczegółów.

Media głównego nurtu milczą na ten temat, podobnie jak Centrum Prewencji i Kontroli Chorób, chociaż też przypadek powinien zostać natychmiast zbadany.

Według VAERS dziecko było hospitalizowane przez 17 dni, czyli od 14 lutego.

Z tego wynika, że dziewczynka być może była już chora od pierwszego zastrzyku, ale nikt się tym nie przejął i tak ktoś podał drugą dawkę.

Zastanawiające jest także, dlaczego szczepionkę podano w tamtym czasie dwuletniemu dziecku, skoro koncern promował testy szczepień jako badania prowadzone dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Dlaczego więc 2-letnie dziecko zostało zaszczepione?

Czy to powtórka z eksperymentów obozowych w czasie II wojny światowej?

Tam też nikt się nie przejmował ani zdrowiem, ani śmiercią niewinnych istot…

⇒ Czytaj także: 12-LETNIA DZIEWCZYNKA SPARALIŻOWANA PODCZAS TESTÓW SZCZEPIONKI COVID

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.