12-LETNIA DZIEWCZYNKA SPARALIŻOWANA PODCZAS TESTÓW SZCZEPIONKI COVID

Wydarzyło się to, czego można było się spodziewać… Podczas testów szczepionki przeciw Covid na dzieciach, doszło do „nieoczekiwanych”, ciężkich powikłań u 12-latki.

Zarówno Moderna, jak i Pfizer ogłosiły niedawno, że rozpoczynają testy swoich eksperymentalnych szczepionek mRNA przeciw Covid u dzieci w wieku od 6 miesięcy do 11 lat.

Moderna obecnie prowadzi badania z dziećmi w wieku od 12 do 17 lat, w których bierze udział około 3000 uczestników.

Najwyraźniej coś poszło nie tak, bo jedna z uczestniczek, którą rodzice zgłosili do eksperymentu, doznała ciężkich skutków ubocznych.

12-letnia dziewczynka o imieniu „Maddie” jest teraz sparaliżowana od pasa w dół i podobno cierpi na niezdolność do samodzielnego oddawania moczu, niedrożność jelit, potworny ból, epizody omdleń i inne problemy neurologiczne.

Kobieta prowadząca kanał YouTube o nazwie „WhatsHerFace” rozmawiała z członkami rodziny poszkodowanej i opublikowała nagranie na swoim kanale YouTube.

Film oczywiście szybko usunięto, ale przecież w Internecie nic nie ginie, więc pojawił się również na kanale Rumble i Bitchute.

⇒ Czytaj także: KILKUNASTU IZRAELCZYKÓW CIERPI NA PARALIŻ TWARZY PO SZCZEPIONCE KORONAWIRUSOWEJ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.