KILKUNASTU IZRAELCZYKÓW CIERPI NA PARALIŻ TWARZY PO SZCZEPIONCE KORONAWIRUSOWEJ

Co najmniej 13 osób w Izraelu doznało lekkiego paraliżu twarzy po podaniu szczepionki koronawirusowej, podało tamtejsze Ministerstwo Zdrowia. Informacja ta została ogłoszona miesiąc po tym, jak Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków zgłosiła podobne problemy, ale stwierdziła, że ​​nie są one powiązane ze szczepionką.

Jak podało Ministerstwo Zdrowia w Izraelu, około 13 osób doświadczyło łagodnego paraliżu twarzy jako działania niepożądanego po przyjęciu szczepionki Pfizer Covid-19, ale szacuje się, że liczba przypadków może być wyższa.

Eksperci wyrazili wątpliwości co do podania drugiej dawki szczepionki na koronawirusa, ale Ministerstwo Zdrowia upiera się, że konieczne jest podanie drugiej dawki, gdy paraliż minie.

Chodziłem z nim przez co najmniej 28 godzin [paraliż twarzy] – twierdzi Ynet jedna z osób, które doznały porażenia. Nie mogę powiedzieć, że później zniknął całkowicie, ale poza tym nie miałam innych bólów, z wyjątkiem niewielkiego bólu w miejscu zastrzyku, ale poza tym nie było nic.

Jeśli chodzi o przyjęcie drugiej dawki, przyznaje, że jest niezdecydowany.

Prof. Galia Rahav, dyrektor oddziału chorób zakaźnych w Sheba Medical Center uważa, że:

Nikt nie wie, czy jest to związane ze szczepionką, czy nie. Dlatego powstrzymałabym się od podania drugiej dawki komuś, kto doznał paraliżu po pierwszej dawce.

To kolejne zgłoszone przypadki wystąpienia paraliżu twarzy po szczepionce koronawirusowej.

Wcześniej Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków ujawniła, że ​​porażenie Bella, czyli forma tymczasowego paraliżu twarzy, zostało zgłoszone przez czterech uczestników podczas trzeciej fazy badań szczepionki Pfizer.

Wszystkie cztery przypadki dotyczyły osób, które otrzymały szczepionkę, jednak uznano je za niepowiązane z otrzymaniem zastrzyku.

Ktoś usilnie próbuje tuszować szkody i mydlić nam oczy pozornym bezpieczeństwem eksperymentalnego preparatu…

⇒ Czytaj także: NORWEGIA: NIE ŻYJĄ OSOBY Z DOMU OPIEKI, KTÓRYM PODANO SZCZEPIONKĘ PFIZERA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.