ELON MUSK NIE POZWOLI ZASZCZEPIĆ SIEBIE I SWOICH DZIECI PRZECIWKO COVID-19

Elon Musk, założyciel Tesli i SpaceX, uderza w Billa Gatesa i „pandemię” koronawirusa. W podcaście stwierdził, że nie podda się szczepionce przeciwko Covid-19, gdy będzie ona łatwo dostępna. Jednocześnie nazwał Billa Gatesa „głupcem” i przyznał, że „pandemia” sprawiła, iż ​​kwestionuje swoją wiarę w ludzkość.

Przemawiając w poniedziałek (28.09.2020 r.) w wywiadzie udzielonym Karie Swisher w podcaście Sway dla New York Times, Musk powiedział, że nie przyjmie szczepionki przeciwko Covid-19, podobnie jak jego rodzina, ponieważ „nie są zagrożeni”.

Na pytanie: Czy przyjmie szczepionkę i co zrobi ze swoją rodziną?, odpowiedział krótko: „Nie, nie grozi mi Covid. Moje dzieci też jej nie przyjmą.”

Musk stwierdził również, że cała „pandemia” osłabiła jego wiarę w ludzkość i w całą ogólną racjonalność narodów.

Poruszył również temat blokad, które miały miejsce w całym kraju i na świecie, uznając je za irracjonalny błąd.

Wszyscy kiedyś umierają… Mam na myśli to, że jest to gorący temat, w którym racjonalność schodzi na drugi plan. W ogólnym rozrachunku mamy coś, co ma bardzo niską śmiertelność i dużą zaraźliwość – powiedział. Zasadniczo słuszną rzeczą byłoby nieblokowanie całego kraju, ale poddanie kwarantannie każdego, kto jest zagrożony, do czasu przejścia tej burzy – dodał.

Musk zauważył, że będzie pracował normalnie, a jego firma SpaceX wysłała astronautów w kosmos i z powrotem, podczas gdy inni schronili się w domu.

Fabryki Tesla w Kalifornii również działały i produkowały pojazdy, choć napotkały pewne przeszkody rządowe.

W maju Tesla pozwał urzędników hrabstwa Alameda za próbę zamknięcia do czerwca głównego magazynu firmy we Fremont z powodu wirusa.

Podczas podcastu Musk zauważył również, że wkłada wiele wysiłku w „pandemię” koronawirusa, współpracując z zespołem epidemiologicznym Uniwersytetu Harvarda, a Billa Gatesa, który twierdzi, że nic nie robi, założyciel Tesli nazwał „głupcem”.

Musk powiedział, że nie koncentruje się zbytnio na samej „pandemii”, a zamiast tego stara się zrobić jak najwięcej, aby ulepszyć ludzkość i jak najlepiej wykorzystać czas dany mu tu na Ziemi.

⇒ Czytaj także: ELON MUSK: 99,9% GŁÓWNYCH MEDIÓW NALEŻY DO NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.