DZIECI W WIEKU 0-6 LAT OFIARAMI SEKSUALNYCH PORAD POLSKIEJ „EKSPERTKI” – Odkrywamy Zakryte
DZIECI W WIEKU 0-6 LAT OFIARAMI SEKSUALNYCH PORAD POLSKIEJ „EKSPERTKI”

Dzieci w wieku 0-6 lat wkrótce mogą zostać ofiarami deprawacji, którą przeprowadzą „edukatorzy” seksualni podający się za ekspertów od wychowania. Rodzice i wychowawcy powinni obudzić swoją czujność, gdyż sprawa jest poważna…

Druga edycja interdyscyplinarnej konferencji online „Specjaliści 0-6: praktycy-praktykom” poświęconej pracy z małymi dziećmi w wieku przedszkolnym po raz kolejny zgromadzi grono ekspertów – praktyków, pracujących czynnie w swoim zawodzie.

Jedna z prelegentek to „edukatorka” seksualna i aktywistka LGBT Katarzyna Koczułap, która w ramach prowadzonej przez siebie „edukacji” seksualnej w Internecie udziela m.in. porad na temat… połykania spermy:

– Dlaczego mężczyźni tak lubią, gdy kobieta połyka spermę?

– Dla niektórych mężczyzn ma to wymiar symboliczny – jest to traktowane jako pełnia akceptacji i sprawia przyjemność bardziej psychiczną niż fizyczną. Twój partner może tego potrzebować i może być to dla niego ważne (…).

– Jest bardzo dużo ludzi, którzy spermę lubią ponadprzeciętnie.

Takie informacje przekazuje na swoim koncie na Instagramie, które śledzi ponad 186 000 (!) osób, specjalizująca się w dzieciach przedszkolnych „edukatorka” seksualna.

Większość wpisów tej kobiety jest niezwykle wulgarna i aż ciężko uwierzyć w to, że tacy ludzie są odpowiedzialni za „edukację” seksualną dzieci w Polsce.

Jeszcze gorsze jest to, że obsceniczne porady Katarzyny Koczułap mają aprobatę tysięcy jej fanów (w szczególności kobiet, w tym młodych dziewcząt), którzy publicznie w komentarzach wymieniają się swoimi doświadczeniami.

Jesteśmy zewsząd bombardowani niezwykle wulgarnymi „poradami”, których celem jest oswojenie Polaków (w szczególności dzieci i młodzieży) z perwersjami seksualnymi i doprowadzenie do maksymalnej rozwiązłości seksualnej jak największej liczby osób.

Konsekwencje są proste do przewidzenia – upadek zasad w społeczeństwie, niemożliwość stworzenia stabilnych rodzin, pogłębianie problemów psychicznych i duchowych a w ostateczności rozkład moralny całego narodu.

Na tego typu treści coraz liczniej można trafić nie tylko w polskim Internecie, ale przenoszą się także bezpośrednio do szkolnych ławek w Polsce.

Efekty tego możemy zobaczyć na zajęciach „edukacji” seksualnej, która w większych miastach np. w Gdańsku i Poznaniu, gdzie jej realizacja spoczywa w rękach przedstawicieli LGBT.

W całej Polsce prowadzona jest akcja „Stop pedofilii”, której celem jest mówienie prawdy na temat założeń „edukacji” seksualnej wdrażanej w polskich szkołach.

Fundacja, która zarządza akcją, udostępnia również poradniki dla rodziców i nauczycieli więcej: TUTAJ

⇒ Czytaj także: SEKS MĘSKO-MĘSKI – „EDUKATORZY” SEKSUALNI MAJĄ PROGRAM NA NOWY ROK SZKOLNY

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.