SEKS MĘSKO-MĘSKI – „EDUKATORZY” SEKSUALNI MAJĄ PROGRAM NA NOWY ROK SZKOLNY – Odkrywamy Zakryte
SEKS MĘSKO-MĘSKI – „EDUKATORZY” SEKSUALNI MAJĄ PROGRAM NA NOWY ROK SZKOLNY

„Jak zadebiutować w seksie męsko-męskim?” – to tytuł jednego z poradnika, który przygotowali „edukatorzy” seksualni LGBT z Poznania. Grupa otrzymała ostatnio miejską dotację na prowadzenie warsztatów w szkołach.

O homoseksualnym seksie

Grupa aktywistów LGBT na kanale Stonewall TV opublikowała cykl wideoporadników zachęcający do oddawania się aktom homoseksualnym.

Skierowany jest do osób, które jeszcze nigdy tego nie próbowały.

Jeden z poradników nosi tytuł: „Jak zadebiutować w seksie męsko-meskim?”.

Występujący w video aktywista LGBT Maciej Gośniowski pseudonim Gąsiu zachwala seks homoseksualny i zachęca do oddawania się takim praktykom:

Wszystko zależy od znajomości swojego ciała i doświadczenia w seksie analnym. Jeżeli człowiek zna swoje ciało i wie jak się rozluźnić, to naprawdę satysfakcja z tego seksu jest ogromna. Polecam. Ale naprawdę trzeba przejść pewne kroki, żeby ta satysfakcja była pełna.

Gośniowski swoją karierę w środowisku LGBT zaczynał rozbierając się za pieniądze w gejowskich klubach, a teraz dodatkowo zajmuje się również „edukacją” seksualną promującą akty homoseksualne:

Ja byłem taką osobą, że mój pierwszy seks, który uprawiałem w życiu to był seks z mężczyzną i od razu byłem w roli pasywnej. […] mój pierwszy seks był świetny, mimo że był bardzo bolesny […] To była rzeczywista satysfakcja mimo bólu. Teraz potrafię tak zapanować nad swoim ciałem, że nie czuję tego bólu.

Inny „edukator” seksualny na nagraniu tłumaczy jak osiągnąć przyjemność z homoseksualnego seksu, gdy jest się początkującym.

Właśnie taka „edukacja” seksualna jest tak bardzo forsowana obecnie w Polsce.

Zabawa w doktora

„Edukatorzy” seksualni ze Stonewall promują wśród dzieci i młodzieży „zabawę w doktora” – samodzielną eksplorację swojego ciała, dotykanie itp., by poznać się jak najlepiej i odkryć, co sprawia im przyjemność.

Warto przy tej okazji pamiętać, że według Standardów Edukacji Seksualnej WHO dokładnie w ten sam sposób już w przedszkolu powinna rozpocząć się „edukacja” seksualna.

lgbt.jpg
foto.depositphotos.com

„Zabawa w doktora” czy też dotykanie i poznawanie własnego ciała ma służyć właśnie przygotowaniu dzieci na późniejsze doświadczenia o charakterze homoseksualnym.

A te z wiekiem powinny wzrastać i osiągać kolejne poziomy.

Poznańscy „edukatorzy” podkreślają:

Seks analny to technika, która wymaga sporej znajomości własnego ciała. Nasze obawy wzbudza przede wszystkim ryzyko bólu i braku higieny. Dzisiaj zajmiemy się tą drugą kwestią i opowiemy, jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym. To łatwiejsze, niż myślicie!

Podkreślają przy tym, że nie ma idealnego wieku na pierwszy stosunek homoseksualny i wszystko zależy od indywidualnych „preferencji” każdego człowieka.

Program na nowy rok szkolny

Te wszystkie szokujące i bulwersujące „poradniki” stworzyła grupa LGBT Stonewall, która jakiś czas temu otrzymała dotację od urzędu miasta Poznań na przeprowadzenie w szkołach tego miasta serii szkoleń i warsztatów.

Aktywiści zapowiadają, że pierwsze zajęcia w poznańskich szkołach mają ruszyć już w październiku i listopadzie.

Na razie mają być skierowane do wychowawców i nauczycieli, a ich celem będzie informowanie na temat tego, w jaki sposób wzmacniać zaburzenia tożsamości seksualnej u dzieci i młodzieży oraz czynić młodych Polaków otwartymi na perwersje (homo)seksualne.

Nie ulega wątpliwościom, że przy najbliższej okazji aktywiści LGBT będą chcieli bezpośrednio zbliżyć się do dzieci w szkołach i osobiście „wyszkolić” je seksualnie.

Nie możemy do tego dopuścić, ale to zależy przede wszystkim od aktywności rodziców, wychowawców i nauczycieli, którzy muszą otwarcie sprzeciwiać się takiej „edukacji” seksualnej młodego pokolenia.

W całej Polsce prowadzona jest akcja „Stop pedofilii”, której celem jest mówienie prawdy na temat celów ideologii LGBT i założeń „edukacji” seksualnej wdrażanej w polskich szkołach.

Fundacja, która zarządza akcją, udostępnia również poradniki dla rodziców i nauczycieli więcej: TUTAJ

⇒ Czytaj także: DZIECI SKRZYWDZONE PRZEZ IDEOLOGÓW LGBT – WSTRZĄSAJĄCE ŚWIADECTWA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.