DZIECI SKRZYWDZONE PRZEZ IDEOLOGÓW LGBT – WSTRZĄSAJĄCE ŚWIADECTWA

Dzieci skrzywdzone przez ideologów LGBT i „edukatorów” seksualnych dają niezwykle wstrząsające świadectwa. Do sieci trafiło ostatnio przerażające nagranie z 11-letnim chłopcem, który opowiada o swoim życiu w cieniu homoseksualistów i drag queen. Na jego przykładzie można zobaczyć, do czego prowadzi tzw. edukacja seksualna, forsowana m.in. w naszych szkołach.

Mały drag queen

Nemis Quinn Mélançon Golden jest małoletnią drag queen o pseudonimie Lactatia.

11-letni chłopiec, którego rozwój został brutalnie zaburzony przez „edukatorów” seksualnych i ideologów LGBT, w szokującym wywiadzie opowiada o tym, dlaczego zamiast grać w piłkę, przebiera się w damskie ubrania i występuje na imprezach dla homoseksualistów i transseksualistów:

Nikt nie może układać komuś życia. Nieważne co ktoś o tym myśli. Jeśli chcesz być drag queen, a rodzice cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych rodziców. Jeśli chcesz być drag queen, a przyjaciele cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych przyjaciół.

Ponad 3 lata temu chłopiec szybko stał się supergwiazdą drag queen, czyli osobą, która przebiera się za inną płeć.

drag-queen.jpg

Pisano o nim artykuły, a jego zdjęcia znalazły się w Teen Vogue, Paper Magazine i ELLE Magazine.

Zachwyceni jego osobą przedstawiciele lobby LGBTQ+ stwierdzili nawet, że Lactatia swoją wiedzą i kreatywnością inspiruje dzieci i dorosłych na całym świecie.

I to nic dla nich, że w wyniku propagandy LGBT z tego typu środowiskiem identyfikują się coraz młodsze dzieci.

Co więcej, biorą one aktywny udział w wydarzeniach o charakterze seksualnym.

Erotyczne atrakcje dla dzieci

Kwestia angażowania coraz młodszego pokolenia w występy w nocnych klubach dla homoseksualistów to nie fikcja.

W Internecie można znaleźć nagranie, na którym inny przebrany za dziewczynkę chłopiec, 11-letni Desmond, wykonuje taniec w nocnym klubie dla homoseksualistów.

Zgromadzeni na imprezie aktywiści LGBT i ich sympatycy rzucali dziecku dolary jak striptizerowi.

Z kolei w jednym z miast na terenie USA aktywiści LGBT zorganizowali na terenie miejskiej biblioteki „imprezę rodzinną”, podczas której jedną z atrakcji był… pokaz tańca erotycznego dla dzieci!

Na scenie wystąpili transseksualni mężczyźni przebrani za kobiety, a dzieci dawały im pieniądze jak w nocnym klubie.

Nie są to pojedyncze incydenty, bo przypadków takiej promocji seksualnej rozwiązłości u najmłodszego pokolenia, jest w środowisku LGBT bardzo dużo.

Promocja ideologii LGBT

W ten sposób od małego przygotowuje się dzieci do bycia obiektem seksualnym dla homoseksualnych pedofilów, którzy tylko czekają na kolejne okazje umożliwiające zbliżenie się do dzieci.

Niestety, zamiast nagłaśniać te przypadki i informować o zagrożeniu opinię publiczną, tzw. media głównego nurtu wolą sprawę przemilczeć lub cenzurować.

W większości boją się ataków i gróźb tego środowiska w stosunku do osób, które chcą walczyć z deprywacją dzieci i młodzieży.

Dlatego zamiast nauczać w szkołach w ramach edukacji seksualnej o tradycyjnych wartościach rodzinnych, wolą promować ideologię LGBT, która przynosi dramatyczne skutki dla społeczeństwa.

W trakcie programu „edukacji: seksualnej realizowanego obecnie w Gdańsku, uczniowie dowiadują się, m.in. że:

Heteronormatywność to domyślne przekonanie, że ludzie i my sami jesteśmy heteroseksualni, do momentu aż nie okaże się, że jest inaczej […] np. małym dziewczynkom mówi się, że jak dorosną to znajdą księcia na białym koniu. Nie zakłada się, że dziecko może okazać się lesbijką.

Tym samy informuje się uczniów, że być może są homoseksualistami, że to tkwi gdzieś głęboko w nich, ale jeszcze o tym nie wiedzą.

Uczniowie gdańskich szkół zapoznają się również ze słownikiem pojęć dotyczących gejów, lesbijek, transseksualistów i biseksualistów oraz dowiadują się, że posiadania homoseksualnego partnera / partnerki lub partnerów(!) może być bardzo satysfakcjonujące.

Nic dziwnego, że potem kilkunastoletni chłopcy pojawiają się w przebraniu dziewczynek w gejowskich klubach i są z tego dumni.

To nie jest polska przyszłość, to nie jest przyszłość budowania rodziny!

Przyjmowanie europejskich „standardów edukacji seksualnej” nie wyjdzie Polsce na dobre.

Bądź na bieżąco z kwestiami „edukacji” seksualnej i pedofilii: https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/

⇒ Czytaj także: SKĄD WARSZAWSKIE ORGANIZACJE LGBT BIORĄ PIENIĄDZE? – RAPORT

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.