WHO ZMIENIA ZDANIE I STRASZY „JEDNĄ WIELKĄ FALĄ” KORONAWIRUSA

WHO zmienia zdanie po raz kolejny i twierdzi, że koronawirus jednak nie będzie „pandemią” sezonową. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) właśnie straciła wszelkie nadzieje, że koronawirus zniknie latem i teraz ostrzega, że „​​pandemia” Covid-19 będzie „jedną wielką falą” zachorowań.

Kiedy Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła „pandemię” Covid-19 jej „eksperci” twierdzili, że koronawirus zniknie latem.

Teraz kiedy mamy środek wakacji, ta sama organizacja wzywa świat, aby przygotował się na „jedną wielką falę” infekcji.

Rzeczniczka WHO Margaret Harris podczas wirtualnej konferencji w Genewie stwierdziła, że koronawirus jednak nie zachowuje się jak grypa, która ma tendencję do podążania za sezonowymi trendami.

Według WHO zamiast kilku różnych fal następujących jedna po drugiej z wygaśniętymi przerwami, będzie „jedna wielka fala” infekcji koronawirusem, która „będzie podążać w górę i w dół”, czyli z tendencją wzrostu i spadku zachorowań.

Wiele krajów europejskich od maja stopniowo znosi lub łagodzi ograniczenia kwarantanny.

Jednak rzeczniczka WHO ponownie wezwała do unikania masowych zgromadzeń, aby doprowadzić do spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa.

Z racji tego, że wciąż nie ma oficjalnej szczepionki, Światowa Organizacja Zdrowia robi wszystko, by nastraszyć nas i „przygotować” na potencjalną drugą falę „pandemii”.

I będzie to robić dotąd, aż większość uwierzy w cudotwórczą moc „wspaniałej” szczepionki i przekona się do nowoczesnych metod „walki z koronawirusem”, czyli np. instalowania w swoich smartfonach aplikacji do śledzenia każdego ruchu.

Tylko od nas zależy, czy damy się zmanipulować co rusz zmieniającej swoje stanowisko Światowej Organizacji Zdrowia.

Przypomnij sobie, chociażby jak to było z maseczkami – najpierw WHO ogłosiła, że są one zbędne i w ogóle nie chronią przed koronawirusem, potem nastąpiła zmiana frontu i nagle maseczki stały się elementem obowiązkowym codziennej garderoby.

Jedyne, co nas może ochronić przed „pandemią” to spokój, zdrowy rozsądek i kierowanie się własną świadomością.

⇒ Czytaj także: WHO SZUKA CELEBRYTÓW, KTÓRZY „OCIEPLĄ” WIZERUNEK ORGANIZACJI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.