ERIC CLAPTON ODMAWIA ZAGRANIA W MIEJSCACH, KTÓRE WYMAGAJĄ OKAZANIA PASZPORTÓW SZCZEPIONKOWYCH

Eric Clapton sprzeciwia się wprowadzanym przepisom brytyjskiego rządu, które dotyczą obowiązku okazywania paszportów szczepionkowych, aby można uczestniczyć np. w koncercie. Artysta zapowiedział, że nie zagra w żadnym takim miejscu.

W odpowiedzi na ogłoszenie rządu, że paszporty szczepionkowe będą obowiązkowe do wejścia do klubów nocnych i innych miejsc, w których gromadzą się tłumy w Anglii od końca września, Eric Clapton powiedział, że nie wystąpi nigdzie, gdzie będzie wymagane okazanie dowodu zaszczepienia członków publiczności przeciwko Covid-19.

Po ogłoszeniu premiera w poniedziałek 19 lipca 2021 czuję się zaszczycony, że wygłoszę własne oświadczenie: pragnę powiedzieć, że nie wystąpię na żadnej scenie, na której obecna jest dyskryminowana publiczność – napisał Clapton. O ile nie przewidziano możliwości uczestnictwa wszystkich osób, zastrzegam sobie prawo do odwołania występu.

Clapton podzielił się oświadczeniem za pośrednictwem konta Telegram włoskiego architekta i przeciwnika „pandemii” Covid Robina Monotti.

W maju artysta za pośrednictwem tego samego konta podzielił się swoimi negatywnymi doświadczeniami związanymi z otrzymaniem szczepionki AstraZeneca.

Twierdził, że doświadczył poważnych reakcji ubocznych, które sprawiły, że zaczął zastanawiać się, czy będzie w stanie ponownie grać na gitarze.

Mamy nadzieję, że będzie więcej takich osób, także wśród znanych szerokiej publice, które odważą się stawić czoła systemowi i powiedzieć stanowcze NIE wprowadzanej segregacji sanitarnej oraz reżimowi.

⇒ Czytaj także: JAK SIĘ OBRONIĆ PRZED ZMUSZANIEM DO SZCZEPIEŃ NA COVID-19?

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.