#EXPOSEBILLGATES – UŻYTKOWNICY TWITTERA UJAWNIAJĄ ZBRODNIE BILLA GATESA

#ExposeBillGates eksploduje na Twitterze od soboty (13.06.2020 r.) po zaplanowanym dniu zainicjowania akcji zorganizowanej przez alternatywne organizacje medialne i grupy aktywistów. Oznaczone tym hashtagiem tweety ujawniają zbrodnie współzałożyciela Microsoft Corporation, Billa Gatesa, przeciw ludzkości.

„Pandemia” koronawirusa wywołała wiele spekulacji na temat miliardera-filantropa i jego wsparcia dla przedłużania kwarantanny i innych środków blokujących oraz jego ogromnego wkładu w Światową Organizację Zdrowia i wcześniejszych komentarzy na temat szczepionek.

Gates powiedział niedawno, że świat potrzebuje aż 14 miliardów dawek szczepionki, aby zatrzymać koronawirusa.

Twierdził, że „aby powstrzymać pandemię, musimy udostępnić szczepionkę prawie każdej osobie na naszej planecie”.

Dlatego też 13 czerwca alternatywne organizacje medialne i grupy aktywistów zainicjowały akcję #ExposeBillGates, w której postanowiono tym hashtagiem oznaczać wpisy ujawniające prawdziwe oblicze Billa Gatesa.

Społeczeństwo wreszcie się budzi. Nigdy nie lubiłem tego faceta, a jeśli naprawdę posłuchasz, co mówi i pooglądasz jego wywiady, dowiesz się, że nie ma na myśli naszego dobra – pisał w sobotę autor Peter Vooogd (@PeterVoogd23).

Był to jeden z wielu tweetów związanych z hashtagiem #ExposeBillGates opublikowany w dniu rozpoczęcia akcji.

Dzisiaj jest dzień akcji #ExposeBillGates. Pierwszego dnia milcząca większość wstaje na całym świecie i mówi jednym głosem, że nie wierzymy już w ich kłamstwa. Że MY, jako wolni ludzie, kształtujemy własną ścieżkę i żądamy odpowiedzialności przed ludźmi, zaczynając od Billa Gatesa – tweet od LastAmericanVagabond (@TLAVagabond)

Inne tweety zawierały nagrania wideo z uwidocznioną wściekłością Gatesa za jego otwartą działalność na rzecz Covid-19 i poparcie dla rozszerzenia środków blokujących na całym świecie, mimo że nie był do tego uprawniony.

Jeszcze inni obiecali, że nigdy nie przyjmą szczepionki, w którą zaangażował się Gates:

NIE będę brać żadnej szczepionki pchanej przez Billa Gatesa lub jego kumpli. Jest mało prawdopodobne, aby szczepionka była skuteczna przeciwko Covid-19 […] NIE zostanie przetestowana pod kątem niepożądanych skutków ubocznych. Niech się szczepi Bill Gates, jego rodzina i jego kumple. #ExposeBillGates – wpis Ian56 (@Ian56789)

W ciągu doby na Twitterze pojawiło się ponad 178 tys. wpisów z #ExposeBillGates, które bez ogródek ujawniały prawdziwe oblicze Billa Gatesa.

⇒ Czytaj także: BILL GATES NIE OCALIŁ SYSTEMU WINDOWS PRZED WIRUSAMI, NIE OCALI TEŻ LUDZKOŚCI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.