FEDERALNA KOMISJA ŁĄCZNOŚCI POZWANA W SPRAWIE 5G

Federalna Komisja Łączności Stanów Zjednoczonych została pozwana w sprawie 5G i promieniowania bezprzewodowego w kwestii dotyczących zdrowia i środowiska.

Organizacja Environmental Health Trust złożyła pozew przeciwko Federalnej Komisji Łączności Stanów Zjednoczonych.

Sprawa trafiła do  Sądu Apelacyjnego Stanów Zjednoczonych dla Okręgu Kolumbii.

EHT to organizacja promująca zdrowe życie i środowisko poprzez badania, edukację i politykę oraz jedyna organizacja non-profit na świecie, która prowadzi nowatorskie badania nad środowiskowymi zagrożeniami dla zdrowia.

Jej przedstawiciele tym razem postanowili sprzeciwić się odmowie FCC w kwestii aktualizacji 25-letnich przestarzałych limitów „bezpieczeństwa” narażenia ludzi na promieniowanie bezprzewodowe oraz odmowie FCC w sprawie przyjęcia naukowych, biologicznych limitów promieniowania częstotliwości radiowych, które odpowiednio chronią zdrowie publiczne i środowisko.

Organizacja Environmental Health Trust pozew złożyła wspólnie z Children’s Health Defense.

FCC zignorowała zapis wskazujący na przytłaczające dowody naukowe szkód dla ludzi i środowiska w wyniku dopuszczalnych poziomów promieniowania bezprzewodowego z telefonów, laptopów i stacji bazowych.

Co więcej, FCC „nie widzi powodu, by podejmować kroki w celu ochrony dzieci”, pomimo przedstawienia dowodów naukowych wskazujących, że dzieci są wyjątkowo narażone na szkodliwe promieniowanie ze względu na rozwijający się mózg i organy ciała.

W dużej mierze FCC po prostu zignorowała ogromną ilość dowodów w aktach wskazujących na pilną potrzebę podjęcia działań w celu ochrony społeczeństwa i środowiska.

EHT twierdzi, że FCC zignorowała zalecenia setek ekspertów medycznych i ekspertów ds. zdrowia publicznego, którzy wezwali do zaktualizowania przepisów chroniących przed skutkami biologicznymi oraz do opracowania polityki natychmiastowego zmniejszenia narażenia społeczeństwa na promieniowanie bezprzewodowe.

Całą sprawę potęguje fakt, że ignorowane są również kwestie bezpieczeństwa usługi bezprzewodowej piątej generacji (5G), która jest wdrażana w gęsto zaludnionych miastach, chociaż potencjalny chroniczny wpływ na zdrowie lub środowisko nie jest do końca znany.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: „5G TO NAJGŁUPSZY POMYSŁ W HISTORII ŚWIATA” – OSTRZEGA WYBITNY PROFESOR

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.