„5G TO NAJGŁUPSZY POMYSŁ W HISTORII ŚWIATA” – OSTRZEGA WYBITNY PROFESOR

Martin L. Pall, doktor nauk medycznych i emerytowany profesor biochemii i podstawowych nauk medycznych na Uniwersytecie Stanowym w Waszyngtonie, w nowym raporcie przedstawił wiele zagrożeń dla zdrowia związanych z technologią 5G i ogólnie promieniowaniem bezprzewodowym. Dlaczego wybitny naukowiec twierdzi, że „5G to najgłupszy pomysł w historii świata”?

Międzynarodowy rozwój technologii bezprzewodowej piątej generacji (5G) jest w toku pomimo coraz głośniejszego sprzeciwu ze strony naukowców i lekarzy, którzy desperacko próbują nas ostrzec przed dobrze udokumentowanymi zagrożeniami 5G.

Rządzących wydaje się to nie ruszać i bez żadnej troski o bezpieczeństwo swoich obywateli godzą się na montowanie kolejnych stacji obsługujących technologię 5G. Widocznie jest to dla nich wyjątkowo opłacalne…

Tym razem do głosów sprzeciwu wobec 5G dołączył wybitny profesor biochemii dr Martin L. Pall, który w swojej publikacji i prezentacji zaprezentowanej podczas konferencji The Health in Buildings Roundtable przyjrzał się bliżej technologii 5G i wydał ważne ostrzeżenie dla nas wszystkich.

Pomysł szaleńca

Podczas swoje wystąpienia dr Pall stwierdził, że pomysł wdrożenia sieci 5G jest absolutnie szalony.

Jego prezentacja potwierdziła, że ​​obecne wytyczne zatwierdzone dla promieniowania 2G / 3G / 4G, na które narażona jest populacja, zupełnie ignorują wszelkie działania niepożądane.

Innymi słowy, są one bez znaczenia, jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo. Profesor podkreślił, że zostało naukowo udowodnione, że ta technologia niekorzystnie wpływa na zdrowie ludzkie.

5G-zagrożenie-zdrowia.jpg
fot.123rf.com

Zacytował obszerną dokumentację naukową, w której szkodliwe promieniowanie powiązane jest z obniżoną płodnością, bezsennością, zmęczeniem, depresją, lękiem, poważnymi zmianami w strukturze mózgu u zwierząt, komórkowym uszkodzeniem DNA, obniżoną odpornością na stres, zaburzeniami hormonalnymi, rakiem i wieloma innymi schorzeniami.

Dr Pall pokrótce wyjaśnił również mechanizmy, które odpowiadają za to, w jaki sposób elektro-smog emitowany przez nasze telefony komórkowe, routery WiFi, anteny telefonii komórkowej i inne technologie bezprzewodowe wpływają na ludzkie komórki.

Wpływ na ludzkie komórki

Ciało człowieka pochłania pole elektromagnetyczne przez wodę zawartą w organizmie. Wpływ tego pola na poszczególne osoby może być różny, ponieważ różnimy się od siebie budową ciała (różna zawartość elektrolitów, tłuszczu, białka, węglowodanów itp.).

5G-zagrożenie-zdrowia.jpg
foto.123rf.com

Martin L. Pall wyjaśnia:

Jestem bardzo zaniepokojony, że 5G może dawać efekty podobne do tych, które już widzimy, pochodzące z EMF o niższej częstotliwości, ale przypuszczam, że będą one znacznie bardziej dotkliwe. […] pozwólcie, że podam trzy możliwe przykłady… Ciało szkliste w oku może być idealnym środowiskiem do kumulacji pól elektromagnetycznych.  Możemy więc mieć gigantyczną epidemię każdego z czterech rodzajów ślepoty (zaćma, oderwanie siatkówki, jaskra i zwyrodnienie plamki żółtej). Kolejny problem dotyczy dysfunkcji nerek… Nerki mają dużo płynu, zarówno krwi, jak i moczu, co może pozwolić na wysoką kumulację pól elektromagnetycznych. Można oczekiwać, że taka kumulacja wpłynie zarówno na filtrację kłębuszkową, jak i na reabsorpcję, obie istotne dla funkcjonowania nerek. Czy to oznacza, że ​​5G spowoduje bardzo duży wzrost niewydolności nerek?

Jedynym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest wykonanie testów bezpieczeństwa biologicznego prawdziwego wpływu promieniowania 5G. Pozwólcie, że podam trzeci przykład. Płody i bardzo małe dzieci mają o wiele więcej wody w swoich ciałach niż dorośli. Dlatego mogą być szczególnym zagrożeniem dla promieniowania z sieci 5G. Można tu myśleć o wszelkiego rodzaju możliwościach. Pozwolę sobie zasugerować dwa.

Możemy mieć gigantyczną epidemię samoistnej aborcji z powodu efektów teratogennych. Inną możliwością jest to, że zamiast autyzmu pojawiającego się w jednym na kilkadziesiąt urodzeń, będzie on pojawiał się w jednym na dwa, a nawet i u większości urodzonych dzieci. Nie wiem, czy to się wydarzy, ale są to rodzaje ryzyka, na które jesteśmy narażeni.

Zdaniem profesora umieszczenie dziesiątek milionów anten 5G bez jednego właściwego i niesponsorowanego przez zewnętrzne lobby biologicznego testu bezpieczeństwa jest najgłupszym pomysłem, jaki ktokolwiek miał w historii świata.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.cda.pl/video/10443075d