TECHNOLOGIA 5G – BOJKOTUJEMY ORANGE I HUAWEI!

Technologia 5G, która ma być wprowadzona na całym świecie, budzi wiele kontrowersji. Nic jednak nie robią sobie z tego operatorzy sieci komórkowych, którzy tak jak Orange Polska we współpracy z Huawei jako pierwsi uruchomili stację obsługującą technologię 5G. Czas na obywatelskie ZMIANY i BOJKOT tego, jaką krzywdę chcą nam wyrządzić!

Brak dogłębnych badań potwierdzających rzekome bezpieczeństwo sieci 5G sieje strach wśród społeczności.

W gruncie rzeczy pod kwestią jej „bezpieczeństwa” nie chcą się podpisać etatowi naukowcy, a usilnie trzymają się tego operatorzy sieci komórkowych.

Dogłębny raport opublikowany w The Nation w marcu 2018 roku rozpoczyna się krótką notą o „walce” w kwestii wpływu fal radiowych na zdrowie, która rozgrywa się między stroną naukową a firmami telekomunikacyjnymi.

W raporcie można przeczytać, że w gestii operatorów sieci bezprzewodowych leżało i wciąż leży zmniejszenie obaw związanych z bezpieczeństwem użycia telefonów komórkowych i wprowadzania sieci 5G na całym świecie.

Są bardzo zdeterminowani, by świadczyć swoje usługi dla jak największej liczby klientów, bo idą za tym duże pieniądze.

Nic nie robią sobie z tego, że obywatele przy tak dużym zagęszczeniu odbiorników (fale sieci 5G można przesyłać tylko na krótkich dystansach, dlatego odbiorniki muszą być instalowane mniej więcej co 75 metrów), będą wręcz osaczeni szkodliwym promieniowaniem.

I tak też właśnie postępuje Orange i Huawei – LEKCEWAŻĄC ZDANIE I ŻYCIE OBYWATELI!

Kilkadziesiąt milionów Polaków, którzy nie chcą anten 5G, jest zbulwersowanych decyzjami Ministra Cyfryzacji i działaniem sieci komórkowych (niedawno do tego niechlubnego grona dołączyła sieć T-Mobile, która testuje 5G na mieszkańcach Warszawy).

Na początku grudnia Orange Polska poinformował o rozpoczęciu drugiej fazy testów stacji bazowej 5G w Gliwicach, które rozpoczęły się we wrześniu.

Testy miały sprawdzić możliwości technologii oferowanej przez producenta oraz jej integracji z resztą sieci Orange Polska.

Pytanie – DLACZEGO NIE MÓWIONO O TYM GŁOŚNO?!

Dlaczego telewizja, radio, internet itp. – nie nagłaśniały tej sprawy?!

Dlaczego nie zapytano o zdanie obywateli, abonentów tej sieci, użytkowników urządzeń Huawei czy właściwie tego chcą, czy są ZA, czy PRZECIW?!

Skoro więc wy – operatorzy sieci komórkowych i światowi producenci telefonów komórkowych lekceważycie nas, klientów-obywateli, dzięki którym macie utrzymanie, skoro za nic macie nasze życie i zdrowie, skoro nie zależy wam na przyszłości narodu i chcecie, aby na świat przychodziły dzieci z rzadkimi wadami genetycznymi, a ludzie masowo chorowali na nowotwory, skoro dla was interes i pieniądze są ważniejsze niż MY – to właśnie MY was BOJKOTUJEMY!!!

Bojkotujemy za takie działanie i lekceważenie.

Sprawiedliwość Kalego, Hammurabiego, Janosika – nieważne czyja, ważne, żeby była – wet za wet, Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie!

Odchodzimy więc od waszych usług, przestajemy kupować wasze produkty, rezygnujemy z wszelkich dostaw – internetu, telewizji, abonamentu, prądu itd. – ogółem wszystkiego, co z wami związane, na rzecz tych, którzy z naszym zdaniem się liczą.

Polacy, zróbmy WSZYSTKO, aby nie dopuścić do KATASTROFY!!!

Mamy wybór, a skupia się on wokół bojkotu tych zagranicznych koncernów telefonów komórkowych i operatorów sieci, którzy popierają i wprowadzają sieć 5G.

Pamiętajcie – MAMY WYBÓR – nadal są tacy, którzy ignorują masowe popieranie postępu technologicznego i pozostają przy ofercie dawnych usług.

To My – Polacy możemy zadecydować o swojej przyszłości, przyszłości naszych dzieci, rodzin, znajomych…

To w nas tkwi sedno tego, czy technologia 5G będzie pętlą na szyi operatora, od którego odwrócą się abonenci, czy samego klienta-obywatela, który z niej korzystając i się na nią zgadzając, nałoży na siebie wyrok…

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

Więcej artykułów o sieci 5G:

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

https://www.cda.pl/video/10443075d

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=e2grtSuRkjQ

https://www.youtube.com/watch?v=cD0fcxR3iI4