PRZYCZYNA PLAGI NOWOTWORÓW WRESZCIE ODKRYTA!

Przyczyna plagi nowotworów wreszcie została odkryta. Międzynarodowi naukowcy apelują do rządów wszystkich krajów, aby zmienić normy ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne (EMF). To właśnie telefony komórkowe, smartfony, tablety, sieć Wi-Fi itp. uszkadzają zdrowe komórki w naszych organizmach i doprowadzają do przedwczesnej śmierci milionów ludzi na całym świecie.

Dr Martin Blank z Wydziału Fizjologii i Biofizyki Komórkowej Uniwersytetu Columbia wraz z 160 innymi międzynarodowymi naukowcami w wystosowanej petycji do ONZ zwracał uwagę na poważny problem dzisiejszych czasów.

Groźne promieniowanie

Dawnej promieniowanie elektromagnetyczne w naszym środowisku było znikome, lecz ta sytuacja zmieniła się wraz z kolejnymi wynalazkami technologicznymi.

Dziś poziomy te gwałtownie rosną, a co za tym idzie, wzrasta liczba diagnozowanych nowotworów.

Tylko same telefony komórkowe, gdy stały się masowo rozpowszechnione, przyczyniły się do potrojenia liczby śmiertelnych nowotworów mózgu wśród młodych ludzi.

Maszty nowoczesnych sieci 5G, anteny telefonii, bezprzewodowe liczniki itp. umieszcza się w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych, szkół, szpitali itd.

anteny-dach.jpg
Anteny GSM foto.123rf.com

Żadna z osób, która zleca tam ich lokalizację, nie zastanawia się nad tym, u ilu osób promieniowanie z tych nowoczesnych technologii uszkodzi DNA komórek i przyczyni się do rozwoju nowotworu.

Wielu niezależnych biologów i naukowców o tym wie, ale ich zdanie się nie liczy, a oni sami nie są zapraszani na posiedzenia komisji ustalających normy bezpieczeństwa.

Te fakty się ignoruje, bo przecież nikt „z wyższych” nie ma ochoty na konflikt interesów pomiędzy legislatorami a przemysłem.

Tymczasem naukowcy, którzy nie boją się głośno mówić o tych zagrożeniach, informują, że międzynarodowe normy ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne (EMF) już dawno powinny zostać zaostrzone.

Czas na zajęcie się skutkami biologicznymi i zdrowotnymi tegoż promieniowania już dawno został przekroczony, a my nieświadomie staliśmy się marionetkami w światowym eksperymencie.

Niebezpieczne Wi-Fi

Dostęp do bezprzewodowej sieci stał się podstawą internetowej egzystencji.

Niestety, jeśli w naszym domu działa włączony router Wi-Fi, a do tego nasi sąsiedzi też korzystają z takowych urządzeń, norma promieniowania, na które jesteśmy narażeni, może być nawet kilkanaście razy przekroczona!

wi-fi.jpg
Wi-Fi foto.123rf.com

W praktyce wygląda to tak, że średnia moc pola w pokoju, w którym włączony jest router Wi-Fi to 3000 uW/m2 (mikrowat).

W odległości 1 metra od routera moc pola wynosi 8000 uW/m2.

Tymczasem bezpieczna wartość dla zdrowia to mniej niż 5 uW/m2, a dla pomieszczeń, w których śpimy – mniej niż 1 uW/m2.

Narażenie na te fale prowadzi często do bezpłodności i jest przyczyną licznych nowotworów.

Routery Wi-Fi to zabójcze urządzenia, które natychmiast powinny zostać wycofane ze sprzedaży.

Inteligentne telefony

Podobnie rzecz ma się ze smartfonami korzystającymi z internetu oraz bezprzewodowymi telefonami domowymi.

Smartfony trzymane w kieszeniach z włączoną opcją „transmisja danych lub Wi-Fi” promieniują z mocą od 100 000 do 1 000 000 uW/m2, wprost na narządy płciowe.

To tak jakbyśmy ciągnęli ze sobą na sznurku nieszczelną kuchenkę mikrofalową!

smartfon-wifi.jpg
Smartfon z włączonym Wi-Fi foto.123rf.com

Promieniowanie to uszkadza komórki jajowe u kobiet oraz zaburza spermatogenezę i rozwija nowotwory jąder u mężczyzn.

Z kolei w zestawach telefonicznych typu DECT, ich podstawka cały czas promieniuje na całe mieszkanie.

Urządzenia te przyczyniają się do degeneracji mózgu, powstawania problemów otępiennych, zaburzeń pamięci, snu, nowotworów i wielu innych chorób.

Niezależne badania przeprowadzone w latach 2014-2018 na Śląsku i w Małopolsce wykazały 90% korelację pomiędzy silnym promieniowaniem elektromagnetycznym w domu a występowaniem różnych chorób nowotworowych u ludzi i zwierząt.

Pamiętajmy jednak, że plaga nowotworów to nie tylko Wi-Fi, smartfony i silne promieniowanie elektromagnetyczne, ale także chemia w żywności, toksyczne lekarstwa, używki, niebezpieczne składniki w produktach kosmetycznych itp., które działają synergicznie i wspólnie rujnują nasze zdrowie.

Wojna chemiczna trwa, a masowe zatruwanie ludzkości nie jest przypadkowe!

Najwyższy czas powstrzymać tę plagę i skoro się da – usunąć zagrożenie.

O tym, jak na przykład chronić się przed szkodliwym promieniowaniem przeczytacie więcej w artykule: Wi-Fi – cichy i podstępny zabójca.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.