OSTRZEŻENIE: MASOWE ZATRUWANIE LUDZKOŚCI NIE JEST PRZYPADKOWE!

Masowe zatruwanie ludzkości nie jest dziełem przypadku. Jest to skoordynowany, zaprojektowany atak na ludzki umysł, przeprowadzony przez korporacje globalistyczne w rękach „zmonopolizowanych” regulatorów rządowych, którzy od dawna wyprzedają ludzkość. Celem masowego zatrucia jest osłabienie ludzkiego umysłu i ducha, miażdżenie przebłysków świadomości, przebudzenia, innowacji lub rewolucyjnych idei, które mogą podważyć wiarygodność władzy.

Więzienie dla ludzkich umysłów

Według globalistów jedynym sposobem powstrzymania ludzkości od przebudzenia i obalenia globalistycznej kabały jest uwięzienie naszych umysłów w celowym podporządkowaniu się masowej egzystencji.

Masowe zatruwanie ludzkości chemikaliami uszkadzającymi mózg ma na celu ogłupienie społeczeństwa.

Dlatego też więzienia dla ludzkich umysłów zbudowano z malutkich, toksycznych molekuł, które występują w żywności, lekarstwach, produktach do pielęgnacji ciała, a nawet i w powietrzu.

trucizna.jpg
Trucizna foto.123rf.com

Oto krótka lista rzeczy, które celowo teraz doprowadzają ludzkość do kompletnego szaleństwa i upadku:

 • Toksyczne jedzeniejest spryskiwane szkodliwymi dla mózgu pestycydami, herbicydami i fungicydami, często tuż przed zbiorami. Gwarantuje to maksymalną moc toksycznych substancji chemicznych w surowcach wykorzystywanych do produkcji tysięcy innych popularnych artykułów spożywczych.

 

 • Toksyczne używki – alkohol, papierosy, narkotyki – to one mają na celu oderwanie naszych mózgów od rzeczywistości, w której żyjemy. Ich zadaniem jest danie nam chwili zapomnienia, odgraniczenia się, wyrwania z prawdziwego życia, a co za tym idzie – omamienia naszych umysłów.

 

 • Toksyczne leki – od masowego odurzania lekami dzieci z ADHD i wstrzykiwania im toksycznych szczepionek do pogłębiających chorobę psychotropów dla dorosłych, chemikalia w nich zawarte zmieniają mózgi milionów ludzi na świecie.

 

 • Toksyczne produkty do higieny osobistej – są celowo wypełnione substancjami zapachowymi uszkadzającymi system nerwowy, dodatkami rakotwórczymi i molekułami niszczącymi hormony.

 

 • Toksyczna kultura – kiedy umysł przestaje funkcjonować, jednostki stają się niezdolne do kwestionowania dezinformacji i łatwo ulegają manipulacji. Portale społecznościowe służą wzmocnieniu posłuszeństwa i atakują niezależne (a nawet racjonalne) myślenie. Są „społecznym obozem koncentracyjnym”, który gromadzi ludzi próbujących podnieść własne ego.

Zwierzęcy mózg

Celem masowego zatruwania ludzkości jest uwolnienie w ludziach zwierzęcych instynktów.

Chodzi o stworzenie zwierzęcego mózgu, pozbawionego wyższych funkcji, napędzanego przez seks, przemoc, pożądanie, moc i egocentryczne zachowanie.

Trendy kultury celebrują i promują seks, pożądanie, sławę, przemoc, narcyzm i niszczenie innych.

W niepamięć odeszły nawet pozory moralności, etyki pracy, samodyscypliny, indywidualnych osiągnięć czy honoru.

Ich miejsce zajęła kultura, która tworzy istoty z mózgiem zwierząt.

wypalony-mózg.jpg
Wypalony mózg foto.123rf.com

Młodzież nowoczesnego społeczeństwa nie ma instynktu przetrwania, są za to przygotowywani do masowej indoktrynacji i posłuszeństwa wobec autorytarnego społeczeństwa, w którym każda osoba jest niewolnikiem swojego cyfrowego urządzenia.

Rzeczywistość nie jest już dla nich interesująca.

Smartfony, tablety, laptopy itp. stały się więzieniem, które zniewala dzieci, a rodzice siedzą i świadomie pozwalają systemowi na psychiczne porwanie i osłabienie umysłu swoich pociech.

Z tym że wtedy ci rodzice już nie wychowują własnych dzieci, a są jedynie zastępczymi opiekunami, którzy wychowują posłuszne pokolenie zombie dla autorytarnego państwa.

Ścieżka samozniszczenia

Wszystkie te wysiłki mające na celu zmanipulowanie umysłów ludzi, tak by doprowadzić ich do ścieżki samozniszczenia.

A odbywa się to przez:

 • Naukę bezsilności – dzieci i młodzież nauczane bycia bezbronnymi ofiarami, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie, a nie zdolnymi osobami, które mogą samodzielnie rozwiązywać problemy.
 • Okupację i inwazję kulturową – udowodniły, że są dobre tylko w niszczeniu narodów i cywilizacji, a nie w budowaniu zrównoważonych systemów.
 • Eksplozję samobójstw i niepłodności – masowe trucie ludzkości toksycznymi substancjami chemicznymi celowo prowadzi do dramatycznego spadku liczby urodzeń i wzrostu liczby samobójców. To wszystko jest częścią planu depopulacji, by przyspieszyć eliminację gatunku ludzkiego.
 • Wulgaryzację życia seksualnego – obecnie uczy się, że rozmnażanie płciowe jest nienormalne i dziwne. Za „normalne” uznaje się pornografię, seks gejowski lub transseksualizm.
 • Szerzenie wojen rasowych i nienawiści.
 • Globalne długi niszczące gospodarki narodów oraz ich populację.
 • Zniszczenie wszystkiego, co ma związek z logiką i rozumem.
 • Niszczenie ekologii i zanieczyszczanie planety pestycydami, GMO, metalami ciężkimi, farmaceutykami i chemikaliami.

Po globalnym upadku nowoczesnego społeczeństwa do władzy dojdzie kierowane przez globalistów państwo policyjne.

Żyjemy więc w ostatnich dniach czegoś, co przypomina ludzką wolność.

Niektórzy jednak dalej oślepieni podążają ze systemem, domagając się większej cenzury niezależnych mediów i działań miażdżących wolność osobistą…

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.