POKARMY ŚMIERCI – TEGO NIGDY WIĘCEJ JUŻ NIE JEDZ!

Przedstawiamy spis tzw. pokarmów śmierci, czyli produktów, których jeść nie wolno, ponieważ ich spożycie przybliża nas do śmierci! Niestety z roku na rok ich lista się wydłuża. Ten artykuł mówi o produktach, które obecnie powodują ogromne szkody w organizmie ludzi. Pomyśl o swojej diecie i spróbuj w niej coś zmienić. Nigdy nie jest za późno, aby wyeliminować z jadłospisu szkodliwy produkt, który niszczy Twoje zdrowie.

Część z wymienionych produktów jest bardzo toksyczna, część wręcz śmiertelnie, a innych nie wolno jeść tylko sezonowo.

Jak to wygląda w praktyce? – Zobaczcie sami.

 1. Tłuszcze trans i produkty je zawierające, czyli: margaryna, masło poniżej 82,5% tłuszczu, mieszanki maseł śmietankowych i roślinnych, wszelkie masmixy, rafinowany olej roślinny, majonez, ketchup, produkty fast-food, wyroby cukiernicze z tłuszczami kulinarnymi, paluszki, krakersy, chipsy, popcorn, mrożonki z dodatkiem oleju palmowego – są to produkty śmiertelnie niebezpieczne.

 

 1. Produkty typu instantw tym kostki bulionowe, zupki chińskie, soki rozpuszczalne – są śmiertelnie niebezpieczne.

 

 1. Ryby małosolone (np. śledzie, kawior małosolny) w plastikowych pojemnikach. Lekko solone ryby są przechowywane długo i tylko w oleju, a nie w occie, winie itp. Jeśli są bez oleju, to została dodana do nich urotropina, czyli bardzo niebezpieczny, toksyczny dodatek do żywności.

 

 1. Sztuczne słodziki, np. aspartam (E 951), sukraloza (E 955), sacharyna (E 954) i neotam (E 961) – również śmiertelnie niebezpieczne.

 

 1. Paluszki krabowe – jest to zwykła soja, zmieszana z esencją krabową.

 

 1. Produkty modyfikowane genetycznie: kakao, orzeszki ziemne, importowane ziemniaki, groszek i kukurydza (szczególnie konserwowe).

 

 1. Płatki kukurydziane i zbożowe słodzone cukremcukru nie używa się w produkcji, ponieważ spala się w temperaturze 140°C. Zastępuje się go szkodliwym zamiennikiem – cyklaminianem.

 

 1. Kaszki dla dzieci z aromatami i barwnikami identycznymi z naturalnymi (daleko im do natury…).

 

 1. Wędliny sklepowe typu gotowane kiełbasy, parówki, serdelki, pasztety i inne produkty z tzw. ukrytymi tłuszczami, kiełbasy wędzone na surowo – w ich składzie przeważa słonina,  tłuszcz z trzewi (sadło) i skóry wieprzowe, których smak, by przypominały mięso, wzbogaca się za pomocą dodatków smakowych. Natomiast do wędzenia wykorzystuje się płyny wędzarnicze z toksycznym formaldehydem.

 

 1. Produkty mleczne z długim terminem ważności – nie wolno tutaj jeść niczego, co ma okres ważności dłuższy niż 2 tygodnie.

 

 1. Keksy, ciasta, ciastka, rolady i inne pakowane wyroby cukiernicze – nie czerstwieją, bo są naszpikowane chemią.

 

 1. Żywność w opakowaniach aseptycznych – są to opakowania z antybiotykiem.

 

 1. Cukierki, batony czekoladowe, czekolady z nadzieniem – to ogromna ilość kalorii i białego cukru w połączeniu z dodatkami chemicznymi, produktami genetycznie modyfikowanymi, barwnikami i aromatami.

 

 1. Napoje gazowaneto mieszanka cukru, chemikaliów i gazów.

 

 1. Soki „naturalne” w opakowaniach z długim terminem ważności – nic co naturalne, nie będzie ważne przez rok lub dłużej.

 

 1. Herbaty aromatyzowane – aby nadać im smak, dodaje się kwasy, np. pomarańczowy, cytrynowy itp.

 

 1. Sery topione – to zbędne kalorie, które nie są absorbowane przez organizm, lecz „osiedlają się” w naszej masie ciała.

 

 1. Kurczaki – modyfikowane, naszpikowane antybiotykami.

 

 1. Banany niepochodzące z ekologicznych upraw – w celu zapewnienia bananom perfekcyjnego wyglądu określonego normami Unii Europejskiej wykorzystuje się ponad 400 typów agrochemikaliów.

 

 1. Truskawki i papryka poza sezonem – produkty modyfikowane genetycznie, zupełnie bezwartościowe dla organizmu.

Tak oto wygląda podstawowa lista tzw. produktów śmierci.

Oczywiście należy unikać wszelkich innych pokarmów, które zawierają toksyczny, chemiczny koktajl dodatków.

Doskonałym ułatwieniem w sprawdzaniu tego, ile chemii znajduje się w kupowanej żywności, jest korzystanie z prawdziwego, domowego laboratorium, czyli dokładnego ekotestera.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=COhDQKarmFU&index=1&list=PL_hmAukAHpA56TIjfLp5fd3YWxOiGqZSt