EKOTESTER – TWÓJ SPOSÓB NA ZDROWE ŻYCIE

Ekotester to niewielkich rozmiarów urządzenie, które może całkowicie odmienić Twoje życie. Wyobraź sobie, że w ciągu jednej chwili możesz sprawdzić jakość kupionej żywności, wody w kranie, a nawet wykryć szkodliwy poziom pola elektromagnetycznego i podwyższonego promieniowania jonizującego. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak jest to możliwe i w dzisiejszych czasach bardzo potrzebne dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

Osobiste laboratorium

Ekotestery to urządzenia XXI wieku powstałe z myślą o ludziach ceniących zdrowy styl życia oraz świadomych zagrożeń, jakie płyną z otaczającego nas środowiska.

Niewielkich rozmiarów urządzenie (ok. 15 cm długości) możesz mieć zawsze przy sobie – nie tylko w domu, ale i w pracy, na zakupach, podczas wakacyjnego wyjazd – czyli wszędzie tam, gdzie chcesz sprawdzić jakości żywności i wody.

ekotester-soeks.jpg
Ekotester SOEKS

Bardziej wszechstronne modele ekotesterów oferują także pomiar promieniowania jonizującego oraz pola elektromagnetycznego, co jest szczególnie przydatne podczas spacerów, przy kupnie mieszkania, wyborze miejsca do spania itp.

Ekotester to w zasadzie małe, osobiste laboratorium, które największą popularnością cieszy się wśród osób z problemami zdrowotnymi, dla których jakość żywności jest kluczowa oraz rodziców małych dzieci, którzy dbają o zdrowie i jednocześnie przyszłą jakość życia swojego potomstwa.

Detektor 5-w-1

Kluczowym zagadnieniem w przypadku ekotesterów jest wybór jak najlepszego i najdokładniejszego urządzenia.

Obecnie wśród najnowocześniejszych ekotesterów na szczególne wyróżnienie zasługuje pierwszy na świecie Detektor 5-w-1 opracowany, zaprojektowany i wyprodukowany przez przodującego producenta urządzeń i aparatury do monitorowania środowiska, sprzętu medycznego i pomiarowego – firmę SOEKS.

ekotester-soeks.jpg
Ekotester SOEKS

Urządzenie Soeks Ecovisor F4 wyposażone jest w tester azotanów, tester wody, dozymetr, licznik Geigera-Mullera (czujnik promieniowania jonizującego powstającego np. przy awariach elektrowni jądrowych) oraz miernik promieniowania elektromagnetycznego.

Zapytacie – po co to wszystko zwykłemu Kowalskiemu?

Otóż – odpowiadamy – dla zdrowia – dla lepszego, prawdziwego zdrowia.

Ekotester Soeks Ecovisor F4 i zdrowie

W jaki sposób ekotester Ecovisor F4 wpływa na nasze zdrowie?

Otóż taki tester ma kilka ważnych funkcji, które pozwalają na:

Przeanalizowanie jakość żywności – Soeks Ecovisor F4 pozwala sprawdzić poziom azotanów we wszystkich rodzajach surowego mięsa, rybach, owocach morza, grzybach oraz owocach i warzywach.

ekotester.soeks.jpg
Ekotester SOEKS

Warto podkreślić, że azotany po tym, jak trafią do naszego przewodu pokarmowego powoli zmieniają się w silnie rakotwórcze związki, czyli nitrozoaminy.

Dlatego też jakość spożywanego jedzenia, szczególnie dla dzieci i osób z osłabionym organizmem jest tak ważna.

Korzystając z opcji „norma dla dziecka”, urządzenie wykorzystuje bardziej restrykcyjne normy testowania wszystkich produktów w stanie surowym, co pozwala dokonać odpowiedniej selekcji produktów nadających się do spożycia i tych, których trzeba się jak najszybciej pozbyć.

Ocenę jakość wody – dzięki testerowi sprawdzimy nie tylko jakość kupowanej wody butelkowanej, ale także określimy, czy woda w naszym kranie jest pozbawiona zanieczyszczeń.

To także dobry sposób na przetestowanie jakości używanych filtrów do wody.

Sprawdzenie pola elektromagnetycznego – urządzenie Soeks Ecovisor F4 ze względu na swoją zaawansowaną i wyróżniającą się na tle innych tego typu produktów wielofunkcyjność, jest w stanie zmierzyć bardzo ważny w dzisiejszych czasach parametr, a mianowicie testować pole elektromagnetyczne w obiektach, pomieszczeniach mieszkalnych i urządzeniach domowych.

ekotester-ecovisor.jpg
Ekotester SOEKS Ecovisor ocena poziomu promieniowania

Temat ten jest często bagatelizowany, a nie powinien.

Chociaż promieniowanie elektromagnetyczne nie jest wyczuwalne, to długotrwałe i intensywne narażenie na nie, może skutkować ciężkimi schorzeniami, a nawet śmiercią.

Warto pamiętać, że takie promieniowanie o niskiej częstotliwości emitują nie tylko telefony, sprzęt RTV/AGD i routery wi-fi.

Najbardziej drastyczne przypadki przekroczenia norm promieniowania elektromagnetycznego odnotowano w miejscach, gdzie spacerowały matki z dziećmi, ponieważ pod ziemią znajdowały się kable przesyłowe o ogromnej mocy, o których istnieniu nikt oczywiście nikogo nie ostrzegał.

Już sama zmiana miejsc, gdzie występuje narażenie na wysokie promieniowanie, a w których dotąd najdłużej przebywaliśmy, może zapobiec poważnym konsekwencjom zdrowotnym.

Pomiar poziomu ekspozycji na promieniowanie i znalezienie radioaktywnej/skażonej żywności, wody, przedmiotów i materiałów budowlanych chociaż brzmi to egzotycznie i większości z nas wydaje się to niewiarygodne, jesteśmy narażeni na promieniowanie jonizujące powstające, np. przy awariach elektrowni jądrowych.

Czasami nie mamy pojęcia, że kupowane przez nas przedmioty, a nawet i żywność pochodzą z terenów skażonych śmiercionośnym promieniowaniem.

ekotester-soeks.jpg
Ekotester – wynik negatywny – żywność skażona

I pomimo że katastrofy w Czarnobylu i Fukushimie to temat odległy, to niestety wiele produktów może latami akumulować promieniowanie.

Do Europy wciąż napływają skażone substancjami promieniotwórczymi ubrania, meble, materiały budowlane, zabawki, butelki dla dzieci, plastikowe naczynia i ceramika.

Podwyższoną radiację odnotowano także w żywności, zwłaszcza w dziczyźnie z Czech i Szwecji oraz rybach, owocach morza, grzybach i przetworach mlecznych.

Tania eksploatacja

Co ważne, ekotester Soeks Ecovisor F4 wyposażony jest w ładowarkę i zasilany jest poprzez zwykłe akumulatorki (AAA), których wymiana po kilku latach sprawnego użytkowania kosztuje symboliczną kwotę.

Poza tym warto zaznaczyć, że wyjątkowość tego urządzenia spoczywa również w możliwości aktualizacji, co pozwala na jego wieloletnią eksploatację bez konieczności kupowania nowszych modeli.

Jak widać ekotestery to przyszłość zdrowych społeczeństw.

Niestety, ale nie mamy co liczyć na szczerość i zapewnienia, że nasze środowisko, żywność i przedmioty, którymi się otaczamy, są dla nas bezpieczne.

W myśl zasady ograniczonego zaufania i frazeologizmu „przezorny zawsze ubezpieczony” warto wziąć pod uwagę negatywną stronę naszej rzeczywistości i sprawdzać to, co jemy, czym się otaczamy i gdzie przebywamy.

Na pewno wyjdzie nam to NA ZDROWIE!

EKOTESTER KUPISZ TUTAJ

TEST MIĘSA EKO VS „NORMALNE”

TEST OWOCÓW EKO VS „NORMALNE”

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.