WOJNA CHEMICZNA, CZYLI 7 TOKSYN, KTÓRYMI NAS OGŁUPIAJĄ

Wojna chemiczna, jaką na milionach obywateli testują rządy wszystkich krajów, jest skuteczna w długoterminowej kontroli umysłu. 7 popularnych toksyn, z którymi mamy codziennie kontakt sprawia, że nasze umysły stają się podatne na manipulację. To prosta droga w rękach władzy do ogłupiania obywateli. Co to za toksyny? Oto odpowiedź.

Wiara czyni cuda

Jak najprościej ogłupić i wyprać mózgi milionów obywateli, którzy potem niczym roboty zrobią to, co przedstawiciele rządu chcą?

Wystarczy dać im dostęp do żywności i leków, w których wysoką jakość, bezpieczeństwo stosowania i niekwestionowaną wartość uwierzą.

Czysta szarlataneria ubrana w rękawiczki nauki przekonuje, że to, co zostało zaakceptowane przez „wielkie umysły” i wypuszczone na rynek, z pewnością złe być nie może.

głupota.jpg
fot.depositphotos.com

Dlatego większość obywateli wierzy, że żywność, którą kupują w typowym sklepie spożywczym lub leki, po które przychodzą do apteki, są bezpieczne i nadają się do jedzenia/przyjmowania.

Odrzucają myśl, że rząd z podporządkowanymi mu wyspecjalizowanymi organizacjami mógłby nie chronić ich przed konsumpcją chemicznej bomby.

Tymczasem, chociaż wiara czyni cuda, prawda jest wręcz odwrotna.

Wojna chemiczna

Przedstawiamy 7 toksyn, którymi w wojnie chemicznej ogłupia się społeczeństwa.

  1. Fluor – wielokrotnie wykazano, że fluor, który celowo dodawany jest do większości pitnej wody miejskiej, wywołuje raka i obniża IQ człowieka oraz zamienia szyszynkę w kamień.

 

  1. Metale ciężkie – Polacy (i nie tylko) są zatruci metalami ciężkimi. W śladowych ilościach bardzo często występują w kosmetykach, rybach i owocach morza. Toksyczną rtęcią naładowane są popularne szczepionki przeciw grypie, od których przyjęcia pozostaje krótka droga do zmian neurologicznych i uszkodzeń mózgu.

 

  1. Środki psychotropowe – dzisiaj prawie każdy lek psychotropowy wyrządza więcej szkody niż pożytku. Zamiast oświecać umysł po prostu go otumania. Psychotropy nie pozwalają ludziom myśleć, blokują krytycyzm, wywołują niepokój, chaos, dezorientację, depresję i zwątpienie. Słowem – tworzą mózg podatny na manipulację.

 

  1. Olej rzepakowy – naukowo udowodniono, że spożywanie oleju rzepakowego ( glifosad ) to prosta droga do utraty pamięci, demencji oraz spadku zdolności poznawczych. Stąd też tak mocno promuje się popularność przekąsek z nim w roli głównej, margaryn itp.

 

  1. Żywność GMO – produkty modyfikowane genetycznie, z masą pestycydów, insektycydów i herbicydów dosłownie uśmiercają narządy oczyszczające organizm i systematycznie niszczą mózg, prowadząc do raka i demencji.

 

  1. Alkohol – to on odpowiedzialny jest za ogłupianie naszego mózgu, gdy co weekend „dla relaksu” sięgamy do kieliszka. Problem w tym, że długoterminowe spożywanie alkoholu może mieć negatywny wpływ na ogólne samopoczucie oraz sen. Osoby często spożywające alkohol mają niski poziom serotoniny, selenu i witamin B, których niedobory to główna przyczyna depresji, wahań nastroju, niepokoju i rozdrażnienia.Z kolei krótki i niespokojny sen źle działa na tę część mózgu, która jest odpowiedzialna za podejmowanie decyzji i kontrowanie impulsywnych zachowań.

 

  1. Nikotyna – to kolejna trucizna, która ogłupia społeczeństwo. Okazuje się, że im mocniej człowiek jest uzależniony od nikotyny, tym mniej aktywna pozostaje jego kora przedczołowa. Jest to obszar mózgu odpowiedzialny za funkcje wykonawcze, takie jak podejmowanie decyzji.

 

Tak wygląda najważniejsza i najpopularniejsza siódemka toksyn, które ogłupiają obywateli.

Im więcej ich jesz/zażywasz, tym bardziej Twój mózg pozbawiony jest krytycznego spojrzenia na rzeczywistość, a Ty stajesz się posłusznym baranem w rękach rządu.

Wojny chemiczne to nowoczesna, cicha, ale skuteczna broń.

Czy od dziś nadal będziesz wybierał życie w ogłupieniu?

Pamiętaj, że wybór zawsze należy do CIEBIE!

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=JzIbSB2V1Vg