SETKI PTAKÓW ZABITYCH PRZEZ TECHNOLOGIĘ 5G!

Setki ptaków zabitych przez technologię 5G – taki oto jest wyniki eksperymentu z nowoczesnymi technologiami, który miał miejsce w Hadze w Holandii. Nagła śmierć ptaków w parku udowodniła, że ostrzeżenia o śmiercionośnym zagrożeniu sieci 5G nie są fikcją!

Nagła śmierć

Pod koniec października 2018 roku w Hadze odnotowano nagłą śmierć setek ptaków.

W parkach ptaki, głównie szpaki, martwe spadały z drzew, natomiast pływające w stawach kaczki dziwnie się zachowywały – albo zanurzały się pod wodę, albo szybko odlatywały, by wylądować na pobliskich ulicach.

Początkowo uważano, że przyczyną zgonu setek ptaków jest jakaś epidemia panująca nad miastem.

W związku z tym zamknięto część parku i zakazano przychodzić do niego z psami.

Sprawą zajął się nawet Holenderski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności i Produktów Konsumenckich (NVWA), który zlecił przeprowadzenie szeregu badań martwych ptaków w specjalistycznym laboratorium Bioveterinary Research Wageningen w Lelystad oraz Holenderskim Centrum Zdrowia Wildlife w Utrecht.

Wykonane badania jednak nie potwierdziły domysłów, że ptaki mogły być chore i padły ofiarą jakiejś epidemii.

Groźna technologia 5G

Niedługo po tym do informacji publicznej zaczęły docierać nowe informacje.

Nagłą śmierć setek ptaków powiązano z zamontowaniem w odległości o kilkaset metrów od parku nowego masztu technologii 5G i przeprowadzanymi w związku z tym testami zasięgu.

Wyjaśnienie to jest o tym bardziej prawdziwe, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że gdy tylko testy dobiegły końca, sytuacja powróciła do normy, a ptaki przestały umierać i spadać na ziemię.

Władze miasta oczywiście twierdzą, że śmierć setek ptaków nie ma związku z montażem nowego masztu i nie jest to wystarczający dowód na szkodliwość sieci 5G.

Dotąd podobne zdarzenia masowej śmierci ptaków i powiązaną z tym aktywnością sieci 5G zaobserwowano w Norwegii, Szwecji, Australii i Stanach Zjednoczonych.

Pytanie – co się jeszcze musi wydarzyć, by oficjalnie uznano szkodliwość technologii 5G?

Czy muszą zacząć masowo umierać ludzie, a nie zwierzęta?

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.cda.pl/video/10443075d