PROMIENIOWANIE O CZĘSTOTLIWOŚCI RADIOWEJ SZKODZI TAK JAK PAPIEROSY

Promieniowanie o częstotliwości radiowej, zwłaszcza rozwijająca się technologia 5G i problemy związane z jej szkodliwością coraz mocniej dają się we znaki ludziom na całym świecie. Sprawa jest na tyle poważna, iż doradca Międzynarodowej Agencji Badań nad Rakiem stwierdził, że promieniowanie to powinno znaleźć się na tej samej liście toksyczności, co papierosy.

Wiele przypadków, coraz większa ignorancja

Zadziwiającym jest fakt, że obawy zdrowotne dotyczące promieniowania o częstotliwości radiowej, które są mocno ugruntowane w literaturze naukowej, są często ignorowane i nie są uwzględniane w mediach głównego nurtu.

Biorąc pod uwagę fakt, że media te kontrolują dużą liczbę postrzegania i świadomości ludzi w odniesieniu do wielu kwestii, problemy zdrowotne związane z 5G nadal nie docierają do umysłu wielu osób.

Tymczasem prawda jest taka, że ​​lekarze od dłuższego czasu leczą pacjentów z powodu dolegliwości związanych z nadmierną ekspozycją na promieniowanie bezprzewodowe, mimo że wielu z nich nadal niestety uważa, że ​​jest to stan psychiczny, co jest błędne, biorąc pod uwagę całą opublikowaną naukę i jasne objawy wyrządzonych szkód.

Podczas jednego z publicznych spotkań lekarzy i naukowców w Ontario (Toronto), podczas którego wzywano rząd prowincji do podjęcia kroków w celu ochrony zdrowia publicznego przed wprowadzeniem bezprzewodowej sieci 5G, padły dość mocne.

Dr Riina Bray, dyrektor medyczny w klinice zdrowia środowiskowego w Women’s College Hospital w Toronto stwierdzała, że jej klinika od dawna przyjmuje i leczy pacjentów, którzy są wrażliwi na promieniowanie mikrofalowe z urządzeń bezprzewodowych, w tym telefonów komórkowych, Wi-Fi i rosnącej liczby inteligentnych urządzeń.

Dodała, że technologia 5G zwiększy to obciążenie, co będzie skutkować rosnącą liczbą pacjentów z coraz silniejszymi objawami.

Szkodliwość na równi z papierosami

Zorganizowano nawet specjalne sympozjum, w którym naukowcy z 42 krajów ostrzegali rządy przed pojawiającymi się problemami zdrowotnymi związanymi z promieniowaniem elektromagnetycznym.

Po pierwsze edukowano pracowników służby zdrowia w Ontario w zakresie rozpoznawania objawów nadwrażliwości elektromagnetycznej i opracowywania planów leczenia dla swoich pacjentów.

Dr Anthony Miller, emerytowany profesor z University of Toronto i doradca Międzynarodowej Agencji Badań nad Rakiem stwierdził nawet, że wielu naukowców na całym świecie uważa, iż promieniowanie o częstotliwości radiowej powinno zostać uznane za czynnik rakotwórczy, wpisany na tę samą listę co papierosy, promienie X i azbest.

Naukowcy twierdzą, że można uniknąć zwiększonych kosztów opieki zdrowotnej, jeśli rząd podejmie środki ostrożności w celu ochrony społeczeństwa przed narażeniem na bezprzewodową technologię 5G.

W innym przypadku nie ma co spodziewać się cudów, a raczej globalnego wzrostu osób z tzw. chorobą mikrofalową.

 www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: CHOROBA MIKROFALOWA – ZMORA LUDZKOŚCI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.