FESTIWAL WIBRACJE – OTWÓRZ UMYSŁ I DAJ SIĘ PONIEŚĆ POZYTYWNEJ ENERGII

Festiwal Wibracje to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć świadomych ludzi. Ludzi, którzy wiedzą, jak ważne jest w dzisiejszym świecie zachowanie swoistego BHP umysłu, świadomości i ciała. Jeśli więc kochasz ŻYCIE – tak po prostu – w każdym jego calu – nie może Cię zabraknąć wśród kilkutysięcznej społeczności osób z pozytywną energią!

Kilka słów o Festiwalu Wibracje

Festiwal Wibracje jest platformą wielokierunkowej komunikacji dotyczącej rozwoju osobistego i duchowego w połączeniu z wiedzą na temat ciekawych odkryć naukowych z różnych dziedzin, które poprawiają jakość życia.

Pierwsza edycja Festiwalu Wibracje miała miejsce w 2017 roku.

festiwal-wibracje.jpg

Tłumy zainteresowanych, którzy zgromadzili się wtedy pośród zieleni drzew Zalewu Zegrzyńskiego w Serocku, zachęciły organizatorów do przygotowania kolejnych edycji.

I tak postanowiono co roku organizować spotkanie, które będą okazją do zgromadzenia w jednym miejscu kilkutysięcznej społeczności entuzjastów harmonijnego rozwoju, poszukiwaczy wiedzy i pasjonatów życia.

Ludzie ci nie tylko wymieniają się swoją wiedzą i zainteresowaniami, ale przede wszystkim pogłębiają wiedzę o sobie i otaczającym świecie w atmosferze otwartości i pozytywnej energii.

Trochę na poważnie, trochę na wesoło

Jaka atmosfera panuje na Festiwalu?

Hmm… jednym słowem – POZYTYWNA!

Ten, kto był uczestnikiem poprzednich edycji, na pewno wie, że nie można się nudzić (ten, kto będzie uczestniczył po raz pierwszy, z pewnością się o tym przekona).

Festiwal Wibracje to duża dawka wiedzy, doświadczania, ale i zabawy.

festiwal-wibracje.jpg

Są profesjonalne wykłady najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach: naukowców, psychologów, dietetyków, zielarzy, terapeutów medycyny niekonwencjonalnej, ajurwedy, jogini, ekolodzy, propagatorzy zrównoważonego rozwoju itp.

Są też ciekawe eksperymenty naukowe, warsztaty rozwijające duchowo, zajęcia aktywizujące umysł i ciało (np. joga, TaiChi) oraz mnóstwo śmiechu i radości, czyli pozytywnej energii, która wibruje i oczyszcza nas z miazmatów i schematów popkulturowej rzeczywistości.

Jest też specjalna strefa dla dzieci, stoiska wystawowe, strefa targowa, są koncerty muzyki leczniczej oraz wspólna zabawa przy dobrej muzyce etnicznej i blasku płomieni ogniska.
Na pewno jest barwnie, kolorowo, wesoło i nietuzinkowo.

Program 3. edycji

13-16 czerwca 2019 r. w Białobrzegach k. Warszawy nad słoneczną plażą Zalewu Zegrzyńskiego odbędzie się 3. edycja Festiwalu Wibracje.

W programie przewidziano wykłady i prelekcje prowadzone przez ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy, najlepszych specjalistów z dziedzin takich jak medycyna naturalna, totalna biologia, medycyna XXI, rozwój osobisty i duchowy, ekologia, permakultura, joga, medytacja, alternatywne sposoby na życie, budownictwo naturalne, odkrycia z dziedziny fizyki i chemii, szamanizm, praca z ciałem i umysłem, psychologia i wiele innych.

festiwal-wibracje.jpg

Odbędą się również warsztaty dla dzieci, zajęcia psychofizyczne: medytacje, praca z ciałem,  joga, taniec, wspaniałe koncerty muzyki etnicznej i leczniczej, ogniska i tańce do białego rana.

A wszystko to w atmosferze jedności, wspólnej integracji, okraszone dużą dawką radości, miłości i pozytywnej energii.

Osoby, które chcą stać się członkiem społeczności Festiwalu i pragną spotkania z ludźmi, którzy pozwolą wzajemnie się inspirować i rozwijać swoje potencjały, muszą jak najszybciej wykupić karnet uprawniający do wielokrotnego wstępu przez 4 dni trwania imprezy.

festiwal-wibracje.jpg

Cena biletu wstępu uwzględnia udział we wszystkich atrakcjach zawartych w programie oraz obejmuje miejsce noclegowe dla właściciela karnetu na polu namiotowym (wyposażonym w toalety i prysznice).

Pamiętaj – im wcześniej kupisz karnet, tym lepiej, gdyż ilość miejsc jest limitowana.

W przypadku wyprzedania całej puli karnetów w przedsprzedaży, zakup biletu na miejscu nie będzie możliwy.

Bilet możesz kupić tutaj -> klik