FOOD SYSTEM SUMMIT 2021, CZYLI JAK GLOBALIŚCI BIORĄ SIĘ ZA NASZĄ ŻYWNOŚĆ

Food Systems Summit 2021, który odbędzie się 26 do 28 lipca tego roku w Rzymie przygotuje grunt pod globalne wydarzenie w wrześniu tego roku. Jest to zaplanowane wydarzenia w ramach AGENDY 2030, a dokładniej chodzi program Zrównoważonego Rozwoju. W ramach Szczytu Wstępnego, Szczyt Systemów Żywnościowych ONZ potwierdzi swoje zobowiązanie do promowania praw człowieka dla wszystkich i zapewnienia najbardziej marginalizowanym grupom możliwości uczestniczenia w procesie Szczytu, jego wkładu i czerpania z niego korzyści.
Pod przewodnictwem Sekretarza Generalnego ONZ António Guterresa, Pre-szczyt jest „Szczytem Ludowym”, który zgromadzi młodzież, rolników, ludność tubylczą, społeczeństwo obywatelskie, naukowców, sektor prywatny, liderów politycznych i ministrów rolnictwa, środowiska, zdrowie, żywienie i finanse, m.in.
Wydarzenie ma na celu przedstawienie najnowszych, opartych na dowodach i naukowych podejść do transformacji systemów żywnościowych z całego świata, zainicjowanie szeregu nowych zobowiązań poprzez koalicje działania oraz zmobilizowanie nowych źródeł finansowania i partnerstwa.
Wszystko to zostanie osiągnięte poprzez wspieranie zróżnicowanego zaangażowania ze wszystkich stron, aby odkryć jak najszerszy zakres rozwiązań i wspólnie wywrzeć maksymalny wpływ.

Pięknie to brzmi i wygląda

Prawda jest taka, że jesteśmy na etapie przekształcenia całego globalnego rolnictwa.
Najlepszym przykładem będą tutaj Indie w których protestowało 500 milionów ludzi kilka miesięcy temu przeciwko ustawom zatwierdzonym przez Narendre Modiego.
Nie będę tutaj wnikał za bardzo w szczegóły ale ogólnie mali rolnicy mają przesrane… Idąc dalej te wydarzenie trochę zalatuje mi Eventem 201 tylko dotyczącym żywności.
Jednym z głównych celów Food Systems Summit 2021 będzie tzw. „cyfryzacja rolnictwa” czyli użycie nowoczesnych technologii w produkcji rolnej oczywiście ma to swoje zalety, ale też ogromną cenę i jeszcze pozostaje kwestia absolutnej kontroli nad tym co robi dany rolnik.
Food Systems Summit 2021
Oczywiście elity nam cisną kit, że to dla naszego dobra, bo chcą walczyć z ubóstwem i głodem. Na tym wydarzeniu mają też się zająć głodem w kontekście C19 także nie spodziewam się niczego dobrego.
Odkąd ONZ powstało to wiecznie walczą z głodem dostają setki miliardów pieniędzy na różne programy, a dalej jest jak było najlepszym przykładem jest Afryka, w której się nic praktycznie nie zmieniło. Po za tym to co się teraz dzieje w RPA…
Przypomina taki trochę teścik co się stanie jak zerwiemy łańcuchy dostaw.
Pewnie będą też omawiać kwestie syntetycznego mięsa, może pojawi się, a raczej napewno ktoś od Billa Gatesa, który ochoczo inwestuje w tego typu wydarzenia. Ostatniej rzeczy, której chcemy to głód i to na gigantyczną skalę…
To by się źle skończyło. Ale żeby nie było tak depresyjnie to polecam Wam zapoznać się z kobietą Vandana Shiva, która jest działaczką ekologiczną.
Prowadzi ona pewną organizację gdzie znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych informacji choćby na temat Billa Gatesa.
Promują oni suwerenność nasion czyli w skróci walczą z totalnym globalizmem, który dąży do tego aby każde nasiono, każda roślina hodowlana była opatentowana przez co przestanie być dla ludzi.
Więcej możecie poczytać tutaj https://navdanyainternational.org/about-us-navdanya…/ a tutaj znajdziecie informacje na temat kampanii na rzecz wolności nasion https://seedfreedom.info/
To jest chyba jedyna osoba, która ma cokolwiek wspólnego z ekologią i mogę ją śmiało polecić. I szczególnie polecam przeczytać to https://navdanyainternational.org/bill-gates-his-fake…/
Mora

⇒ Czytaj także: Codex alimentarius

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.