FRANCJA NA SKRAJU REWOLUCJI – BEZ PASZPORTU COVIDOWEGO=BEZ CHLEBA

Francja znalazła się na skraju rewolucji. Zdesperowani obywatele chcą walczyć o swoją wolność, ponieważ bez paszportu covidowego odbiera się rodzinom nawet możliwość zakupu podstawowych produktów spożywczych.

Niepokojące wideo z Francji pokazuje, że zdesperowani klienci są blokowani przez policję przed wejściem do supermarketu, ponieważ nie mają paszportów covidowych.

Na nagraniu widać, że mieszkańcy, niektórzy z dziećmi, są blokowani przed wejściem do sklepu i zakupem niezbędnych artykułów spożywczych.

Ochrona zaczyna odpychać jedną kobietę, gdy tłum staje się bardziej zdenerwowany.

Kilku policjantów zaczyna wtedy fizycznie atakować przestraszonych kupujących.

Ludzie we Francji nie mają wstępu do supermarketów bez potwierdzenia, że są zaszczepieni.

Nie mogą kupić chleba, wody, masła – słowem NICZEGO.

Chociaż francuskie prawo paszportowe dotyczące COVID wymaga tylko okazywania dowodów szczepień w przypadku wejść do większych centrów handlowych.

Te o powierzchni mniejszej niż 20 000 metrów kwadratowych mają być zwolnione z tego obowiązku, ale i tak niektórzy właściciele mniejszych firm respektują covidowe obostrzenia.

Zgodnie z okrutnym prawem ludzie we Francji, którzy wejdą do baru lub restauracji bez przepustki COVID, zostają skazani na 6 miesięcy więzienia, podczas gdy właściciele firm, którzy nie sprawdzą statusu takiej osoby, są skazani na 1 rok więzienia i 45 000 euro grzywny.

Mimo to i tak w wielu przypadkach nie sprawdza się paszportów covidowych, ponieważ już teraz widać, że bary i restauracje we Francji po prostu świecą pustkami.

Ponadto osoby, które nie mogą okazać dowodu, że wzięły szczepionkę, nadal mają zakaz korzystania z międzymiastowego transportu publicznego.

Prezydent Emmanuel Macron ostatnio śmiesznie bronił paszportów szczepionkowych, twierdząc, że chronią wolność ludzi.

Oznacza to w jego mniemaniu tyle, że zamykanie głupich owiec (nie obrażając tu samych zwierząt) i izolowanie ich od społeczeństwa jest praktykowane dla ich własnego bezpieczeństwa.

⇒ Czytaj także: PROTESTY MEDYKÓW WE FRANCJI PRZECIWKO NAKAZOWI SZCZEPIEŃ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.