GŁÓWNY INSPEKTOR SANITARNY PRZYZNAJE, ŻE MASECZKA TO ELEMENT TRESURY

Główny Inspektor Sanitarny, Jarosław Pinkas, 04.09.2020 roku był gościem Radia ZET w audycji Beaty Lubeckiej. Rozmowa dotyczyła oczywiście radzenia sobie w czasach PLANdemii. I tak od słowa do słowa zeszła na noszenie maseczek. To, co powiedział szef GIS, daje dużo do myślenia…

TAK dla szkół, NIE dla wesel

Główny Inspektor Sanitarny w audycji zapewniał, że szkoły będą funkcjonować standardowo i nie ma mowy o powrocie zdalnego nauczania, gdyż „dzieci w szkołach są bezpieczne, bo mamy bezpieczne szkoły, dobrze wykształconych nauczycieli i dyrektorów”.

Zaznaczył, że najważniejsza jest socjalizacja dzieci i dbałość o podstawowe zasady ostrożności.

GIS rekomenduje, aby w szkołach na bieżąco uczniowie mieli mierzone temperatury, aczkolwiek ostateczna decyzja w tej sprawie zależy od dyrektorów szkół.

Niepochlebnie natomiast pan Pinkas wypowiedział się o weselach.

Tutaj rekomendował, aby zmniejszyć liczbę weselników do 50 osób oraz podkreślił, że goście weselni powinni zakładać maseczki.

Szef GIS zapowiedział również, że będzie starał się o wprowadzenie obowiązkowej rejestracji gości weselnych.

Szczepionki i maseczki

Gość Radia ZET Jarosław Pinkas odwołał się do rozwagi Polaków i zaapelował, by szczepili się teraz na grypę.

Oczywiście gwarantował, że szczepionki będą dostępne dla każdego, a nawet wspaniałomyślność polskojęzycznego rządu jest tak wielka, że osoby starsze oraz osoby z chorobami przewlekłymi otrzymają je bezpłatnie.

Jednak to nie apel o „wyszczepianie”, a kwestia noszenia maseczek daje najwięcej do myślenia.

Otóż, kiedy rozmowa zeszła na zasadność noszenia maseczek, GIS tłumaczył, że „maseczka musi być”, a on sam nosi je przynajmniej w dwóch kieszeniach.

Na uwagę redaktor Lubeckiej o jakość maseczki, że jest to typ zwykłej, bawełnianej ochrony twarzy, Jarosław Pinkas zareagował twierdzeniem, że owszem ona w jakiś sposób, ale nie w pełni zatrzymuje patogeny, ale nie o to w tym chodzi.

Otóż noszenie maseczek jest naszym obowiązkiem obywatelskim, ponieważ jest to element dyscypliny i przypominania o wirusie, że on jest, a my żyjemy w czasach „pandemii”.

GIS uważa, że im więcej ludzi nosi maseczkę, tym bardziej racjonalnie się zachowujemy i pamiętamy o obowiązujących obostrzeniach, nakazach i zakazach.

W ten oto sposób swoją wypowiedzią udowodnił, że jesteśmy świadkami rozgrywającego się na naszych oczach eksperymentu z poddaństwa, jesteśmy poddawania tresurze, a wszelkie ministerialne rozporządzenia są narzędziem kontrolowania zachowań społeczeństwa.

⇒ Czytaj także: KASJERKA UKARANA GRZYWNĄ, BO NIE CHCIAŁA OBSŁUŻYĆ KLIENTKI BEZ MASECZKI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.