EPIDEMIOLOG: WSPÓŁCZYNNIK ŚMIERTELNOŚCI COVID-19 TO HISTORYCZNY BŁĄD OBLICZEŃ

Epidemiolog dr Ronald B. Brown z Uniwersytetu Waterloo w Kanadzie na podstawie swoich badań twierdzi, że wskaźniki śmiertelności z powodu koronawirusa, jakie podawały i podają media,  reprezentują „najgorsze pomyłki w historii ludzkości”.

Ronald B. Brown doktor epidemiologii na Uniwersytecie Waterloo w Kanadzie stwierdził niedawno, że śmiertelność z powodu Covid-19 jest „największym błędem w obliczeniach w historii ludzkości”.

Niedawno opublikował artykuł w Disaster Medicine and Public Health Preparedness, w którym przedstawia dane i informacje, które zebrał podczas swoich badań, porównał informacje Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) z danymi pochodzącymi od niezależnych naukowców i zeznaniami Kongresu.

Stwierdza, że ​wyniki tej krytycznej oceny ujawniają błąd informacyjny i błąd selekcji w przeszacowaniu śmiertelności koronawirusa, najprawdopodobniej spowodowanym błędnym zaklasyfikowaniem przypadków śmiertelnych spowodowanych zakażeniem grypą jako śmierć na Covid-19.

Dr Brown dodał, że dokumenty CDC i WHO pokazują, że śmiertelność z powodu grypy była podobna do koronawirusa, co sugeruje, że wszelkie blokady krajowe były bezcelowe.

W swoim artykule pyta, dlaczego sezon epidemiczny grypy 2017-2018 w Stanach Zjednoczonych nie był „tak intensywnie relacjonowany w mediach, jak Covid-19”.

Wskazuje, że „dokładność testów koronawirusa, które zostały wdrożone do produkcji podczas pandemii, była nieznana”.

Zauważa też, że media zaczęły koncentrować się tylko na wzroście przypadków koronawirusa, ignorując spadek wskaźników śmiertelności.

Dr Brown nie jest jedynym, który zwraca uwagę na te kwestie.

Są one jednak stale ignorowane przez główne media, które po prostu przedstawiają nam jedną perspektywę – tę promowaną przez koncerny farmaceutyczne, rządy i światowe „elity”.

Można się zastanawiać, co tu się naprawdę dzieje?

Ile jeszcze będzie trwała ta plandemiczna szopka?

Pół roku, rok, dwa lata czy może, dopóki nie zrealizują swojego scenariusza oraz sekwencji zaplanowanych wydarzeń i nadejdzie czas zakończenia tej gry…

⇒ Czytaj także: „ŚMIERTELNY” KORONAWIRUS: TYLKO KILKA PROCENT ZGONÓW TO COVID-19, RESZTA MA INNE PRZYCZYNY

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.