GŁÓWNY PATOLOG: „KORONAWIRUS TO NAJWIĘKSZE OSZUSTWO NA NICZEGO NIEPODEJRZEWAJĄCEJ OPINII PUBLICZNEJ” – Odkrywamy Zakryte
GŁÓWNY PATOLOG: „KORONAWIRUS TO NAJWIĘKSZE OSZUSTWO NA NICZEGO NIEPODEJRZEWAJĄCEJ OPINII PUBLICZNEJ”

Główny patolog, dr Roger Hodkinson, podczas telekonferencji z urzędnikami rządowymi w Albercie, prowincji Kanady, powiedział, że obecny kryzys koronawirusa to „największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego niepodejrzewającej opinii publicznej”.

Komentarze Hodkinsona zostały przedstawione podczas dyskusji z udziałem Komitetu ds. Społeczności i Usług Publicznych, a nagranie zostało następnie przesłany do YouTube, skąd dość szybko zostało usunięte.

Na szczęście kopia zapasowa dostępna jest TUTAJ.

Hodkinson, który był także ekspertem w dziedzinie wirusologii, zwrócił uwagę, że jego rola jako dyrektora generalnego firmy biotechnologicznej, która produkuje testy na Covid-19 daje mu prawo do opowiedzenia trochę o tym wszystkim, z czym zmaga się świat.

Istnieje całkowicie bezpodstawna histeria publiczna, napędzana przez media i polityków. To skandaliczne. Jest to największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na niczego niepodejrzewającej opinii publicznej – powiedział Hodkinson.

Lekarz powiedział, że nie można nic zrobić, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, poza ochroną starszych i najbardziej bezbronnych osób.

Natomiast cała sytuacja, która się teraz rozgrywa, przedstawia „politykę grającą w medycynę, a to bardzo niebezpieczna gra”.

Hodkinson zauważył, że dystans społeczny jest bezużyteczny, ponieważ Covid rozprzestrzenia się drogą kropelkową nawet na odległość około 30 metrów.

Wezwał do natychmiastowego ponownego otwarcia państw i wypuszczenia z izolacji społeczeństwa, aby zapobiec wyniszczającym szkodom spowodowanym przez blokady.

Patolog  zakwestionował również obowiązkowe nakazy noszenia maseczek:

Maseczki są zupełnie bezużyteczne. Nie ma żadnej podstawy dowodowej na ich skuteczność – powiedział. Maseczki papierowe i maseczki z materiału są po prostu oznaką cnoty. Przez większość czasu nie są nawet skutecznie noszone.

To mnie śmieszy. Widząc tych nieszczęsnych, niewykształconych ludzi – nie mówię tego w pejoratywnym sensie – widząc tych ludzi chodzących jak lemingi, posłusznych bez żadnych podstaw wiedzy, którzy zakładają maskę na twarz.

Lekarz potępił również niewiarygodność testów PCR, zauważając, że „pozytywne wyniki testu nie oznaczają infekcji klinicznej” i że wszystkie testy powinny zostać przerwane, ponieważ fałszywe liczby „wywołują publiczną histerię”.

⇒ Czytaj także: NIEMIECKI DOKTOR ARESZTOWANY PRZEZ POLICJĘ PODCZAS UJAWNIANIA KŁAMSTW COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.