NIEMIECKI DOKTOR ARESZTOWANY PRZEZ POLICJĘ PODCZAS UJAWNIANIA KŁAMSTW COVID-19 - Odkrywamy Zakryte
NIEMIECKI DOKTOR ARESZTOWANY PRZEZ POLICJĘ PODCZAS UJAWNIANIA KŁAMSTW COVID-19

Niemiecki DOKTOR znany z udzielania pomocy medycznej demonstrantom podczas protestów antycovidowych został aresztowany we własnym domu przez policję. Funkcjonariusze wtargnęli do jego posiadłości i siłą zakończyła transmisję na żywo, którą nadawał swoim zwolennikom.

Dr Andreas Noack stał się przedmiotem śledztwa w sprawie nieprzestrzegania niemieckich przepisów dotyczących blokad nałożonych z powodu Covid-19.

Jego aresztowanie nastąpiło po przyjęciu przez rząd Angeli Merkel niekonstytucyjnej „ustawy o ochronie przed zakażeniami”.

Podczas transmisji na żywo prowadzonej na YouTubie widzowie nagle usłyszeli walenie policji w drzwi do domu, z którego nadawał dr Noack.

Następnie słychać było krzyki wraz z okrzykami „Polizei!”, a wraz z nimi uzbrojeni gliniarze wtargnęli do domu doktora i rozkazali mu, aby położył się na podłogę, ponieważ jest traktowany jak jakiś brutalny terrorysta.

Gdy Noack został zakuty w kajdanki, funkcjonariusz policji z zasłoniętą twarzą próbował wyłączyć transmisję na żywo, ale udało mu się tylko odwrócić kamerę.

Widzowie byli zszokowani i skonsternowani aresztowaniem dr Noacka, a wielu z nich porównywało działania niemieckiego rządu i policji do taktyk z czasów nazistowskich.

Wśród komentarzy pojawiły się wypowiedzi bezpośrednio nawiązujące do praktyk z czasów obozów koncentracyjnych:

Naziści nie zaczęli od wywlekania ludzi do obozów koncentracyjnych… Zaczęli od aresztowania i więzienia dysydentów, związkowców i innych osób, które kwestionowały ich działania.

Być może będziemy musieli poczekać, aby porównać coś tak strasznego, jak nazizm z czymś, co wciąż trwa i się rozwija, ale jedno jest pewne: te działania rządów mające na celu uciszenie wszystkich wpływowych ludzi, których poglądy różnią się od głównego nurtu propagandy, zdecydowanie przypominają tego rodzaju ohydną przeszłość. Historia może się powtórzyć i powinniśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby temu zapobiec.

Cofnęli czas do lat trzydziestych XX wieku.

Tak właśnie władze Niemiec reagują w odpowiedzi na ujawnienie prawdy o Covid-19.

Podobne reakcje, ale nie jednostkowe, a masowe mają miejsce na wielu masowych protestach przeciwko blokadom koronawirusowym, podczas których niemiecka policja np. zaatakowała protestujących armatkami wodnymi.

⇒ Czytaj także: BRYTYJCZYCY I NIEMCY MAJĄ DOŚĆ „PANDEMII” – MASOWE PROTESTY ANTY-COVIDOWE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.