KORONAWIRUS ZLIKWIDUJE NA STAŁE PONAD 50% PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH – Odkrywamy Zakryte
KORONAWIRUS ZLIKWIDUJE NA STAŁE PONAD 50% PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH

Czasy podróży służbowych odejdą w niepamięć. I to nie tylko w czasie trwania „pandemii”, ale i po niej. Według Billa Gatesa koronawirus zasadniczo zmieni sposób, w jaki ludzie podróżują i prowadzą interesy, nawet po zakończeniu pandemii.

Podczas wtorkowej (17.11.2020 r.) konferencji Dealbook w New York Times Bill Gates powiedział prowadzącemu:

Przewiduję, że ponad 50% podróży służbowych i ponad 30% pracy spędzonej na dniach w biurze zniknie.

Idąc dalej, Gates przewidział, że będzie istniał „bardzo wysoki próg zakazów” dla odbywania podróży służbowych, tym bardziej, teraz kiedy praca z domu stała się dla wielu codziennością.

Zaznaczył także, że niektóre firmy mogą być ekstremalne w swoich wysiłkach na rzecz ograniczenia osobistych spotkań z klientami.

Gates, którego fundacja współpracuje z firmami farmaceutycznymi nad dostarczeniem szczepionki na koronawirusa, stwierdził, że on sam już nie podróżuje służbowo, a wręcz zmienił „system podróży” na wirtualny.

Wszelkie narady z dyrektorami branży farmaceutycznej odbywa przy wirtualnym okrągłym stole i to właśni taki scenariusz biznesowych spotkań ma się utrzymać nawet po zakończeniu „pandemii”.

⇒ Czytaj także: RZĄD WPROWADZIŁ ZAKAZ PALENIA, JEDZENIA I PICIA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.