JEDNA OSOBA, CZTERY TESTY, RÓŻNE WYNIKI – TAK DZIAŁAJĄ „DIAGNOZY” COVID-19 – Odkrywamy Zakryte
JEDNA OSOBA, CZTERY TESTY, RÓŻNE WYNIKI – TAK DZIAŁAJĄ „DIAGNOZY” COVID-19

Od początku „pandemii” niejednokrotnie słyszy się o rozbieżnościach w wynikach testów diagnozujących Covid-19. Raz pozytywny, raz negatywny – u tej samej osoby? To możliwe, o czym sam się przekonał i sprawę nagłośnił futurystyczny przedsiębiorca Elon Musk.

Elon Musk wyraził wątpliwości co do dokładności testów na koronawirusa, twierdząc, że tego samego dnia został zdiagnozowany i „oczyszczony” z choroby Covid-19.

Założyciel SpaceX i Tesli napisał na Twitterze, że przeszedł cztery testy na wirusa w ciągu 24 godzin, co doprowadziło do sprzecznych wyników.

Dwa testy dały wynik negatywny, a dwa pozytywny. Ta sama maszyna, ten sam test, ta sama pielęgniarka. Szybki test antygenu… – oznajmił Musk.

Tweet miliardera wywołał gorącą debatę w mediach społecznościowych.

Niektórzy zarzucają mu, że jest „nieodpowiedzialny”, sugerując, że testy Covid-19 są niewiarygodne.

Jednak Musk nie przejął się krytyką i w kolejnych wiadomościach otwarcie wyrażał dalszy sceptycyzm co do procesu testowania koronawirusa.

Sam poddał się badaniom po tym, jak miał typowe objawy przeziębienia, bez żadnych problemów zdrowotnych związanych z rzekomo Covid-19.

Jeden z użytkowników Twittera spekulował, że pozornie fałszywie dodatni wynik Muska ilustruje, dlaczego kraje odnotowują „skoki” choroby, na co dyrektor generalny Tesli odpowiedział:

Jeśli to przytrafia się mnie, to przydarza się też innym.

Miliarder zgodził się również z komentarzem, w którym zauważono, że „przychody z testów prawdopodobnie nie są tak fałszywe, lecz są bardzo spójne”.

Musk już wcześniej otwarcie krytykował reakcję rządu na rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Potępił politykę lockdownu przyjętą w krajach na całym świecie, argumentując, że tylko osoby zagrożone powinny poddawać się kwarantannie „aż do przejścia całej burzy”.

Powiedział również, że ani on, ani jego rodzina, nie przyjmą potencjalnych szczepionek przeciwko koronawirusowi, gdy staną się dostępne, mówiąc, że reakcja na pandemię „zmniejszyła [jego] wiarę w ludzkość”.

⇒ Czytaj także: ELON MUSK NIE POZWOLI ZASZCZEPIĆ SIEBIE I SWOICH DZIECI PRZECIWKO COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.