GRA ZWANA ŻYCIEM  – WYGRAJ JĄ!

Wiedz, że na Ziemi jesteśmy uwikłani w tak jakby rodzaj gry i kto dobrze gra ten wygrywa i idzie dalej. To jest tam, gdzie zła nie ma. Żeby wygrywać trzeba znać zasady gry, które zło/ego skrzętnie ukrywa by? Wiadomo dlaczego? By wygrać tę grę.

Zasady są opisane przez wiele tysięcy lat, przez wielu mędrców i ksiąg itd.

Ale nie każdy to łapie, bo wiadomo, która strona tym manipuluje i widać jak skutecznie.

Nie potrzebujemy uzdrowicieli, energoterapeutów itd.

Możemy sami dla siebie być najlepszymi uzdrowicielami czy energoterapeutami!

Myśli to są propozycje, a więc przychodzą do nas myśli złe i dobre.

Mamy wolną wolę, możemy wybierać myśli. Choć nie jest to łatwe, ale możliwe.

Trzeba trenować je jak mięśnie czy chodzenie przez dziecko.

Na początku upada się często, a po jakimś czasie? Sami wiecie, bo to przerabialiście.

Z mięśniami podobnie jak i z wszystkim prawie.

Należy odrzucać złe myśli. Nie przyjmować.

Przychodzi zła myśl mówić stanowczo – nie przyjmuję tej myśli, odrzucam ją (na początku taka myśl odrzucona i tak przepłynie przez umysł, ale nie dostała pozwolenia, by pozostać i się zamanifestować, bo jej nie przyjęliśmy).

Dobre myśli należy przyjmować i pielęgnować jak ogród.

Złe myśli przychodzą od zła. Dobre myśli od źródła ŻYCIA, dobra (wszechświata, Boga, NATURY).

Ciało to pojazd do doświadczania stworzonego świata dla ŚWIADOMOŚCI od Wszechświadomości/Ciebie.

Jak każdy pojazd trzeba zaopatrywać je w energię nie tylko przez jedzenie i spanie (gdyby wystarczyło jeść i spać to każdy byłby zdrowy i szczęśliwy cały czas).

Potrzebny jest prąd Życiowy/Fluidy Życiowe/Pra energia Źródła /Boska Siła Życia (z której jakimś zasobem przychodzimy na świat, ale wypalamy/zużywamy ją na myślenie, traumy, wysiłek wszelaki.

Jej brak wprowadza dysharmonię i brak Życia w ciele/choroby, brak połączenia z Doskonałością naszą/ Źródłem).

Jak to robić? Najczęściej jak to możliwe: usiądź wygodnie lub się połóż w spokojnym miejscu i nie krzyżuj rąk ani nóg, bo zablokuje się przepływ Prądu ŻYCIA (ciało jak akumulator ma dwa bieguny minus i plus.

I jak w akumulatorze skrzyżujesz minus z plusem to zrobi się zwarcie), dłonie połóż na udach, ale wnętrzem do nieba, tzw. pozycja otwarta i to bardzo ważne (by napełnić naczynie Dobrem należy najpierw usunąć złe by zrobić miejsce na Dobro).

Oddaj wszystkie kłopoty i obciążenia Naturze czy Źródłu ŻYCIA, jakkolwiek Je rozumiesz (można wyrzucić do śmietnika mentalnie albo do słońca by je spaliło czy oddać Mistrzom np. Jezusowi).

Poproś o prąd ŻYCIA i myśl o miłych sprawach. Możesz też słuchać muzyki.

To ważne – obserwuj przy tym, co się dzieje z ciałem i na nim, cokolwiek poczujesz nie oceniaj tego, niech po prostu się dzieje!

Właściwe odczucia to np. lekki przepływ prądu, zimno, ciepło itd.

Po czasie, jaki był na to przeznaczony, podziękuj za uzdrawiającą falę/prąd.

Najpierw zawsze się nastawiamy dla siebie i prosimy dla siebie!

Dopiero na koniec dziękujemy i ponownie prosimy dla siebie i dla krewnych, przyjaciół, świata itd. (najpierw sami musimy być naładowani by mieć siłę działać dla innych. To ważne).

Ciało jest jak bateria i trzeba je ładować, by jako antena miało siłę połączyć się ze ŹRÓDŁEM dobra i dobrych myśli.

Można to robić w każdym czasie np. spacer czy czytanie książki, leżąc, chodząc, pracując, jadąc np. autem, jedząc, będąc w toalecie.

Jednak najpierw, tak jak powyżej, by w skupieniu rozpoznać, kiedy się przyjmuje Pra Siłę/Pranę, a więc ten Prąd, by potem rozpoznawać w innych sytuacjach, gdy się go przyjmuje i że płynie.

To czy jest on dobry, to sami poczujecie, bo gdy będziecie mieli złe myśli to on nie popłynie, a odbieramy go tylko przy dobrych myślach czy w czasie spokoju w sercu lub ciszy umysłu.

Inaczej się nie da.

Ta siła jest w stanie wszystko uzdrowić w każdym aspekcie ŻYCIA na polu Duchowym, psychicznym, materialnym, egzystencjalnym, wystarczy tylko ufać!

Czytaj także: ZROZUMIENIE 5 UNIWERSALNYCH PRAW EGZYSTENCJI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.