ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE PROMUJE „INTELIGENTNĄ MASKĘ” PRZYSZŁOŚCI - Odkrywamy Zakryte
ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE PROMUJE „INTELIGENTNĄ MASKĘ” PRZYSZŁOŚCI

Światowe Forum Ekonomiczne promuje „maskę przyszłości”. Inteligentna maska będzie mogła monitorować twój oddech i informować cię, że nosisz ją nieprawidłowo. Przypomni ci o sobie, nawet jeśli w ogóle zapomnisz ją założyć. I nie, to nie jest żart…

Globaliści stojący za „Wielkim Resetem” promują teraz „inteligentną maskę na twarz”, która śledzi każdy oddech jej użytkownika.

Film opublikowany na oficjalnym koncie Światowego Forum Ekonomicznego na Twitterze prezentuje inteligentną maskę zaprojektowaną przez chińską firmę CirQ Technologies zajmującą się danymi zdrowotnymi.

Inteligentna maska po​​informuje użytkownika, kiedy ma ją umyć, czy nosi ją prawidłowo i ostrzeże za pośrednictwem czujnika połączonego z aplikacją na smartfony, gdy pozostawi ją w domu.

Reklamowane są również korzyści środowiskowe płynące z nowoczesnej maski, ponieważ jej producenci twierdzą, że zmniejszy liczbę jednorazowych maseczek na twarz, które trafiają na wysypiska.

Fakt, że maska ​​może śledzić, czy ją nosisz, pozwolił niektórym użytkownikom Twittera zasugerować, że ostatecznie może zostać powiązana z systemem społecznej oceny kredytowej w stylu chińskich komunistów.

W Chinach państwo połączyło już swój system śledzenia koronawirusa z programem oceny zdolności kredytowej, wymierzając kary tym, którzy nie zakrywają twarzy lub naruszają zasady dystansu społecznego.

Inny użytkownik Twittera zauważył, że film promocyjny nieumyślnie przyznaje, że dwutlenek węgla jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia, wynikającym ze zbyt częstego noszenia maski.

Kolejny dziwny, przerażający film o dystopijnej przyszłości, której pragnie WEF, ale ten przynajmniej przyznaje, że maski są potencjalnie niebezpieczne – za nimi gromadzi się zbyt dużo CO2 – Brexitwolf (@hartfordwolf) post z 7 kwietnia 2021 r.

Wygląda na to, że klub miliarderów-globalistów z Davos dostosowuje swój program do „nowej normalności”, jaką jest przyszłość stałych nakazów noszenia maseczek.

Jak wcześniej założyciel Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab zapewniał w swojej książce Covid-19: Wielki Reset, że świat „nigdy” nie wróci do normy.

Schwab wyjaśnił również, że transhumanizm jest integralną częścią „wielkiego resetowania”.

Jego zdaniem czwarta rewolucja przemysłowa „doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”

W swojej książce opisuje ją jako technologię wszczepialnych mikroczipów, które będą czytały w ludzkich myślach.

⇒ Czytaj także: GŁÓWNY INSPEKTOR SANITARNY PRZYZNAJE, ŻE MASECZKA TO ELEMENT TRESURY

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.