T-MOBILE ODPOWIADA NA LOCKDOWN I WPROWADZA ZDALNE TATUAŻE 5G

T-Mobile w Holandii połączyła siły z tatuatorem Wesem Thomasem, aby zademonstrować szybkość, niezawodność i niskie opóźnienia swojej nowej sieci 5G. Firma opracowała „Niemożliwy Tatuaż” – pierwszy na świecie zdalny tatuaż, oparty na technologii 5G T-Mobile. Projekt ma udowodnić jakość sieci 5G i być odpowiedzią na zamknięte podczas lockdownu salony tatuażu.

W ramach projektu „Niemożliwy Tatuaż” na skórze ręki holenderskiej aktorki i prezenterki telewizyjnej, Stijn Fransen, powstał pierwszy tatuaż wykonany przez ramię robota sterowane przez tatuażystę z innego miejsca w czasie rzeczywistym za pośrednictwem technologii 5G.

Artysta rysował projekt na ramieniu manekina, a robot kopiował każdy jego ruch igłą na prawdziwym ramieniu.

Przed pracą z ramieniem Fransen, tatuażysta ćwiczył urządzenie na warzywach i próbkach protetycznej skóry.

Aktorka otrzymała tatuaż w 2020 roku podczas lockdownu Covid-19 w Holandii.

W tym czasie normalne wizyty w studiu tatuażu nie były możliwe.

Według T-Mobile projekt nie byłby możliwy do zrealizowania z siecią 4G i 3G, ponieważ przetwarzanie dużych ilości danych i transmisję danych bez opóźnień można osiągnąć tylko dzięki technologii 5G.

Sieć chwali się, że dzięki nowym zaletom 5G można z milimetrową dokładnością wykonać precyzyjny tatuaż niezależnie od odległości.

Twierdzi też, że to dobre rozwiązanie na czas lockdownu i blokad gospodarki.

Jednak dopiero się okaże, czy ten przykład się przyjmie i czy będzie jeszcze więcej tatuażystów, którzy będą chcieli zdalnie nanieść swoją sztukę na skórę klientów.

Tymczasem na naszych oczach dochodzi do odczłowieczania.

Zamykają nas, izolują od ludzi, w pracach zastępują nas maszyny i próbują nam wmawiać, że takie innowacyjne rozwiązania są dla nas idealną przyszłością…

⇒ Czytaj także: HUMANOIDALNE ROBOTY ZASTĄPIĄ LUDZI W CZASACH „PANDEMII”?!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.