NAUKOWCY Z DARPA STWORZYLI MIKROCZIP WYKRYWAJĄCY INFEKCJĘ COVID – Odkrywamy Zakryte
NAUKOWCY Z DARPA STWORZYLI MIKROCZIP WYKRYWAJĄCY INFEKCJĘ COVID

Naukowcy z Pentagonu z DARPA stworzyli pierwszy na świecie mikroczip do umieszczenia pod skórą, który może wykryć infekcję Covid-19 i usunąć wirusa z organizmu człowieka. DARPA to amerykańska agencja rządowa, która zajmuje się rozwojem technologii wojskowej.

Zespół Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych w Departamencie Obrony (DARPA) twierdzi, że od lat potajemnie pracuje nad „zapobieganiem i kończeniem pandemii”.

Jeden z ich ostatnich wynalazków to mikroczip, który wykrywa zakażenie Covid-19 u osoby, zanim rozwinie się ona na dobre.

Emerytowany pułkownik Matt Hepburn, wojskowy lekarz zajmujący się chorobami zakaźnymi, kierujący reakcją DARPA na „pandemię”, zaprezentował żel przypominający tkankę, zaprojektowany do ciągłego badania krwi.

„Umieszczasz go pod skórą, a on informuje cię, że w organizmie zachodzą reakcje chemiczne, a ten sygnał oznacza, że ​​jutro będziesz mieć objawy” – wyjaśnił.

Kolejnym wynalazkiem zespołu dr. Hepburn’a jest filtr, który umieszcza się na maszynie do dializy i usuwa wirusa z krwi.

Czterodniowe eksperymentalne leczenie otrzymał „Pacjent 16”, czyli żołnierz, który przebywał na oddziale intensywnej terapii z niewydolnością narządową i wstrząsem septycznym.

„Przepuszczasz go, usuwa wirusa i przywraca zdrową krew” – powiedział Hepburn.

W ciągu kilku dni Pacjent 16 całkowicie wyzdrowiał.

FDA zatwierdziła filtr do użytku w nagłych wypadkach i do tej pory został on użyty w leczeniu prawie 300 krytycznie chorych pacjentów.

Inna agencja Pentagonu, Joint Pathology Institute, bada próbki tkanek żołnierzy i marynarzy zarażonych patogenami na całym świecie.

W swoich laboratoriach mają tkanki od pacjentów zakażonych hiszpańską grypą 100 lat temu, a w 2005 roku zespół ze szpitala Mount Sinai i Centers for Disease Control and Prevention (CDC) zdołał odtworzyć wirusa.

W tych wszystkich eksperymentach rodzi się pytanie o bezpieczeństwo ludzkiej prywatności w wykorzystaniu mikroczipów.

Przedstawiciele Pentagonu podkreślają, że nie chcą śledzić każdego ruchu obywateli, ale nie podają bardziej szczegółowego wyjaśnienia.

Trudno więc wierzyć w takie „zapewnienia”, bo są one tyle warte, co ta cała nadmuchana „pandemia”.

Sam fakt, że zespół Pentagonu OD DAWNA POTAJEMNIE pracował nad „zapobieganiem i kończeniem pandemii”, daje wiele do myślenia…

⇒ Czytaj także: PREMIER MORAWIECKI CHCE MIKROCZIPÓW I ROZBUDOWY SIECI 5G DLA POLAKÓW

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.