PREMIER KARAIBSKIEJ WYSPY ZABRANIA NIEZASZCZEPIONYM MIESZKAŃCOM UCIECZKI PO WYBUCHACH WULKANU - Odkrywamy Zakryte
PREMIER KARAIBSKIEJ WYSPY ZABRANIA NIEZASZCZEPIONYM MIESZKAŃCOM UCIECZKI PO WYBUCHACH WULKANU

Premier wyspy Saint Vincent, Ralph Gonsalves, ogłosił, że tylko ci mieszkańcy, którzy otrzymali szczepienia przeciw Covid-19, zostaną ewakuowani po dwóch potężnych erupcjach wulkanów na karaibskiej wyspie.

Dziesiątki tysięcy osób zostało zmuszonych do ucieczki po potężnym wybuchu wulkanu La Soufriere na wyspie Saint Vincent w piątek (9 kwietnia 2021 r.) o godz. 8.41 (czasu lokalnego).

Erupcja była tak ogromna, że wysyłała kolumnę popiołu na odległość 10 km w niebo.

Wraz z rozwojem sytuacji kryzysowej i nieuniknionymi dalszymi erupcjami, wysłano statki, aby ewakuować mieszkańców wyspy.

Jednak podczas sobotniej konferencji prasowej premier wyspy, Ralph Gonsalves, potwierdził, że na pokład któregokolwiek z dwóch statków wycieczkowych Royal Caribbean i dwóch statków Carnival Cruise Line, będą mogli wejść tylko ci, którzy zostali zaszczepieni przeciwko koronawirusowi:

Starszy oficer medyczny będzie identyfikował osoby już zaszczepione, abyśmy mogli zabrać je na statek – powiedział premier.

Ponadto Gonsalves powiedział, że sąsiednie wyspy Saint Lucia, Grenada, Barbados i Antigua przyjmą ewakuowanych, ale tylko wtedy, gdy zostaną zaszczepieni.

Jednak pomimo ogłoszenia premiera, ani załoga Royal Caribbean, ani Carnival Cruise Line nie wspomina o trzymaniu niezaszczepionych pasażerów z dala od ich statków.

Pracownicy pokładu zapewniają, że zostaną podjęte wszelkie środki ostrożności w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa załogi i pasażerów, którzy wsiadają na statki, ale nie rozwijają tej myśli dalej.

Rządy wyżej wymienionych wysp również nie wydały żadnych oficjalnych oświadczeń wyjaśniających, czy przyjmą nieszczepionych ewakuowanych, czy też nie.

Mieszkańcy Saint Vincent są zbulwersowani zachowaniem premiera oraz jego decyzjami uwłaczającymi ludzkiej wolności i spełniającymi najgorsze koszmary o segregacji ludzi bez szczepionek.

⇒ Czytaj także: COVIDOWA IZOLACJA OBYWATELA – KONTENEROWY OBÓZ FEMA POWSTANIE W LUBLINIE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.