KONFERENCJA W SPRAWIE HANDLU POLSKIMI DZIEĆMI

Zapraszamy na konferencję poruszającą ważny temat, jakim jest handel dziećmi! Sprawa handlu polskimi dziećmi od dłuższego czasu skupia społeczeństwo Polaków, wokół przemilczanej przez media tragedii nielegalnych adopcji zagranicznych. Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat, z kraju zostały wywiezionych kilkadziesiąt tysięcy dzieci, po których ślad zaginął.

Czas z tym skończyć, dlatego przedstawiciele mediów niezależnych, działacze społeczni, jak i zwykli ludzie, łączą swoje siły i po raz pierwszy spotykają się na ogólnopolskiej konferencji, aby raz na zawsze zakończyć ten zbrodniczy proceder.

Polacy wstają z kolan.

Każdy może przyjść i na otwartej debacie przedstawić swoje pomysły lub zdanie, żeby jakkolwiek pomóc.

Konferencja odbędzie się 15.12.2018 r. w Sosnowcu na ul. Będzińskiej 65 o godz. 14:00.

Przez kilka godzin będziemy mogli wspólnie przedyskutować to, co dalej w tej sprawie możemy zrobić.

Handel dzieci

O tragedii adoptowanych i wywiezionych za granicę wspominaliśmy tutaj już nie raz.

Koncepcja adopcji zagranicznych nie jest zła, jednakże dzieci, które przekraczają granice naszego kraju, najzwyczajniej w świecie przepadają.

Trzeba sobie zadać pytanie – dlaczego tak się dzieje?

Głośna sprawa Angeliki z Wrocławia pokazała, że nawet dojrzałe, 16-letnie dziewczyny, są wręcz przymuszane przez urzędników państwowych do tego, aby wyraziły zgodę na wyjazd.

Urzędnicza machina

W ohydny sposób okłamywane dzieci najczęściej godzą się na taką „wycieczkę integracyjną”, a następnie zostają oddane do całkowitej adopcji przez zagraniczną rodzinę.

I tu zaczyna się tragedia.

Opiekuni prawni mogą, ale nie muszą raz na pół roku dać sprawozdanie z tego, co się z dzieckiem dzieje.

W 90% dzieci przepada w pierwszym roku przebywania za granicą.

Polacy wstają z kolan

Na szczęście Polacy wstają z kolan i dzięki pracy takich ludzi jak Paweł Bednarz, Dariusz Perun Dobrzański czy właścicieli największym mediów alternatywnych jak Janusz Zagórski z NTV, Jerzy Zięba i wielu, wielu innych, do społeczeństwa powoli dociera prawda o losie dzieci.

Dlatego też najwyższy czas podjąć konkretne działania.

WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS SAMYCH!

Nie oszukujmy się i nie liczmy na pomoc polityków.

Absolutnie każdy z nich wie o problemie od co najmniej 3 lat, a tylko poseł Liroy miał odwagę i serce ku temu, żeby cokolwiek w sprawie zrobić.

Jednak sam jeden na kilkuset to za mała, dlatego Naród musi wziąć sprawy w swoje ręce.

Jądro ciemności

Najgorsza możliwa zbrodnia, jaką człowiek może sobie wyobrazić – takimi słowami można określić temat sprzedawanych dzieci.

Jednak nawet najtrudniejsza prawda, pozostanie prawdą, dlatego skupienie się wokół tego tematu może pociągnąć za sobą wiele innych.

Jeśli zatrzymamy handel dziećmi i postąpimy tak, jak człowiek postąpić musi, to wielce prawdopodobne, że piramida strachu skonstruowana przez globalistów zacznie się walić.

Taka jest nadzieja i wiara w to wszystko.

Czytelniku – MOŻESZ POMÓC!

Dlatego Drogi czytelniku, prosimy Cię, abyś pomógł, nam jak tylko możesz i przyczynił się do stworzenia trwałych zmian w świecie, który znamy.

Odwaga czyni wolnym i nawet udostępnienie tego materiału dalej, może być niekiedy milowym krokiem na drodze ku prawdziwej wolności.

POMÓŻ

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.