KONIEC WYBIELANIA HISTORII NIEMIECKICH ZBRODNI! OTO MAPA PRAWDZIWEGO ROZMIARU LUDOBÓJSTWA

Koniec wybielania historii Niemiec! Czas zakończyć etap „pomyłek językowych” i „przejęzyczeń”, w których często mówi się o „polskich obozach śmierci” czy „polskich obozach zagłady”. Holocaust to zbrodnia niemiecka, której prawdziwy obraz ludobójstwa przedstawia specjalnie przygotowana mapa i który zobrazuje dokładnie powstający na ten temat film.

Wybielanie historii niemieckich zbrodni

Obozy zagłady były ośrodkami zagłady przeznaczonymi do ludobójstwa.

W latach 1941-1945 niemieccy naziści utworzyli sześć obozów zagłady w Polsce na terenach okupowanych przez Niemców – Chełmnie, Bełżcu, Sobiborze, Treblince, Auschwitz-Birkenau i Majdanku.

Zarówno Auschwitz, jak i Majdanek funkcjonowały jako obozy koncentracyjne, obozy pracy przymusowej oraz ośrodki zagłady.

W obozach tych zginęło kilka milionów osób, a za ich śmierć odpowiadają Niemcy.

Tymczasem wybielanie historii tego kraju trwa w najlepsze.

Coraz częściej w mediach na całym świecie pojawiają się „pomyłki językowe”, które mówią o „polskich obozach zagłady”, „polskich obozach koncentracyjnych” lub „obozach śmierci w Polsce”.

Zdarza się, że są popełniane świadomie lub celowo przez polityków, dziennikarzy, twórców filmów i stanowią one realne zagrożenie zrzucenia winy za Holocaust na Polskę i Polaków!

W ostatnim czasie to właśnie niemieckie media próbują się najmocniej wybielać i najczęściej podają takie fałszywe informacje.

W czerwcu 2020 r. dziennik „Frankfurter Rundschau” przebił wszystkich pisząc, że Polacy chcą przedstawić Holokaust jako czysto niemiecką zbrodnię, w której Polska nie miała udziału.

Problemem jest także nauka historii w szkołach.

Coraz więcej młodych ludzi nie zna historii II wojny światowej i nie wie, kim byli naziści.

Sprytnie używa się określeń typu „nazistowskie obozy koncentracyjne”, nie przypisując ich do konkretnej nacji ani państwa.

Ten brak wiedzy i „pomyłki językowe” prowadzą do sytuacji, w której upowszechnia się w międzynarodowej opinii publicznej przekonanie, że naziści to Polacy.

W ten oto sposób przerzuca się winę za Holocaust na Polskę i Polaków.

Ambitny projekt

W związku z licznymi „pomyłkami” i zakłamywaniem historii ruszył projekt „German Death Camps”, którego autorzy chcą ukazać prawdziwy obraz ludobójstwa, którego dopuścili się Niemcy podczas wojny.

Na razie została opublikowana animowana mapa wszystkich niemieckich obozów koncentracyjnych.

Jednocześnie trwa montaż filmu dokumentalnego „German Death Camps”, który będzie skierowany przede wszystkim do widzów z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

Powstanie jego angielska, niemiecka i polska wersja językowa.

Co ciekawe, w 2018 roku na amerykańskie drogi wyjechała ciężarówka „German Death Camps”.

W ciągu dwóch lat samochód odwiedził 20 stanów i przejechał setki tysięcy kilometrów.

Ciężarówka wielokrotnie przejeżdżała przez największe metropolie, w Stanach Zjednoczonych, w tym Nowy Jork, San Francisco, Chicago i Miami, aby uświadamiać świat o tym, kto jest naprawdę odpowiedzialny za wojenne ludobójstwo.

⇒ Czytaj także: AUSCHWITZ BYŁO OBOZOWYM LABORATORIUM KONCERNU BAYER

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.